Piektdiena, 17. maijs Umberts, Herberts, Dailis

”Liepāja” krīt Tallinas pārspēka priekšā

27.10.2018 21:31

Latvijas, Igaunijas un Lietuvas basketbola līgā sestdien, 27. oktobrī, notika divas spēles. “TTT juniores” izbraukumā piedzīvoja zaudējumu pret “Audentese Spordiklubi” – 68:74. Liepāja mājās zaudēja turnīra līderei – Tallinas Universitātei .

Kurzemes komandas galvenais izaicinājums – jāspēlē nepilnā sastāvā. Kanādiete Kristīne Lalonda spēlē pēc savainojuma, cīņās nevar piedalīties Paula Kļeščova un Ketija Vihmane.

Liepājnieces pirmajā puslaikā netika galā ar pretinieču aizsardzību – kļūdījās un radīja iespējas igaunietēm gūt punktus ātrajos izrāvienos. Tallinas Universitātes spēlētājas meta ar augstu precizitāti, jau pēc 20 nospēlētām minūtēm kļūstot praktiski neaizsniedzamas – 26:54.

Nākamajās 20 minūtēs igauņu efektivitāte samazinājās, taču uz rezultātu tas neatstāja mazu ietekmi. Viešņas nezaudēja nevienā ceturtdaļā un spēra kārtējo soli pirmās divīzijas virzienā. Liepājnieces nav zaudējušas izredzes tikt divniekā, tomēr to paveikt būs ārkārtīgi grūti – 3. novembrī mājās jāuzņem RSU, savukārt nākamās četras spēles paredzētas izbraukumā.