Trešdiena, 24. aprīlis Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

“Liepāja” ļauj pretiniekiem pēdējās minūtēs veikt 11:0 izrāvienu un piedzīvo zaudējumu

05.02.2020 21:40

“Pafbet” Latvijas un Igaunijas Basketbola līgā kārtējo zaudējumu piedzīvojusi “Liepāja”, kas savā laukumā ar 85:97 piekāpās Tallinas “TalTech”. Neilgi pirms beigām komandas šķīra tikai viens punkts, taču turpinājumā punktus guva tikai viesi.

Pēc pirmā puslaika liepājniekiem bija desmit punktu deficīts, taču līdz noslēdzošajai ceturtdaļai to izdevās samazināt. Piecas ar pusi minūtes pirms mača noslēguma Eduards Hāzners realizēja tālmetienu (viņam spēlē 1/7) un panāca izlīdzinājumu (78:78), bet turpinājums nebija pozitīvs. Igauņi dueli pabeidza ar 11 punktu izrāvienu (pēdējie četri punkti gūti ar soda metieniem), nodrošinot uzvaru ar 97:85.

“Liepājas” rindās rezultatīvākais ar 27 punktiem bija serbu aizsargs Stefans Sinovecs, kura kontā arī sešas atlēkušās bumbas un četras rezultatīvas piespēles. Viņš zaudēto dueli pabeidza ar +/- rādītāju +6, taču galotnē vairs nevarēja palīdzēt sakrāto piezīmju dēļ. 19 punktus pievienoja Radoslavs Pekovičs, kurš metienos no spēles nekļūdījās – 9/9. Starp latviešiem labākais bija Guntis Sīpoliņš – 16 punkti un deviņas bumbas zem groziem.

Liepāja – TalTech (23:30, 20:23, 26:20, 16:24)

Liepāja: Sinovecs 27 (6ab), Pekovičs 19 (5ab), Sīpoliņš 16 (9ab), Sinadinovičs 14 (12rp), Hāzners 7 (6ab), Jansons 2, Ate, Vuciņš, Ķuze