“Liepāja/LSSS” basketbolisti izcīna otro panākumu šajā sezonā

22.11.2019 07:01

“Liepāja/LSSS” Latvijas basketbola līgas otrās divīzijas mājas spēlē pret komandu “BJBS Rīga/Sportapunkts.lv” izcīnīja savu otro panākumu šajā sezonā – 86:75 (21:23, 23:16, 23:23, 19:13).

Lai arī spēles rezultātu ar danku atklāja Roberts Ķuze, mača ievads mūsējiem bija nesekmīgs. Viesi ar tālmetienu drīz vien izvirzījās vadībā, bet pirmās ceturtdaļas vidū rīdzinieku pārsvars sasniedza 13 punktus – 18:5.

Liepājnieki palielināja agresivitāti uzbrukumā un regulāri izpildīja soda metienus, kas ļāva samazināt deficītu līdz 2 punktu starpībai, bet otrās ceturtdaļas sākumā Mikita Rozdobudko panāca neizšķirtu. Turpmākajās minūtēs cīņa ritēja punkts punktā, un tieši gados jaunais ukrainis turpināja mūsējos noturēt spēlē un vairākas reizes panākt neizšķirtu. Vēlāk liepājnieki pārņēma spēles iniciatīvu un ieguva nelielu vadību, ko gan pazaudēja trešās ceturtdaļas vidū. Pēdējo ceturtdaļu sākt ar 5 punktu pārsvaru ļāva Uvja Vārnas tālmetiens un Raivo Cālīša divpunktnieks.

Mūsējie turpināja izrāvienu pēc pēdējā pārtraukuma, kad izvirzījās vadībā ar 72:62, bet viesu centieni atgriezties spēlē bija nesekmīgi. Lauvēnu labā Mikita Rozdobudko guva 22 punktus un izcīnīja 9 atlēkušās bumbas, bet Uvis Vārna atzīmējās ar 17 punktiem un 5 rezultatīvām piespēlēm.

“Liepāja/LSSS” LBL2 Rietumu konferencē ar 8 punktiem 6 spēlēs atrodas 6. vietā 11 komandu konkurencē. Izslēgšanas spēlēm kvalificēsies pa 8 komandām no katras konferences.

Svētdien, 24. novembrī, liepājnieki viesos tiksies ar vienību “BJBS Rīga/A.Kraukļa VEF U-19V”.