Otrdiena, 23. aprīlis Jurģis, Juris, Georgs

“Liepāja/LSSS” nepamostas uzbrukumā un ar 26:72 zaudē “TTT Rīgai”

Svētdien, 21. martā, “Douglas” Latvijas sieviešu basketbola līgā notika viena spēle. “TTT Rīga” agrajā spēlē izbraukumā sagrāva “Liepāja/LSSS” ar 72:26. Rīdzinieces otrajā puslaikā ielaida tikai septiņus punktus.

21.03.2021 14:17

Liepāja enerģiski aizsargāja soda laukumu un ātri pārķēra četras bumbas, taču pirmajā ceturtdaļā tie bija vienīgie sekmīgie elementi mājinieču darbībās.

Kurzemnieces ātri sasniedza piezīmju normu un mocījās uzbrukumā. Desmit minūšu laikā mērķi sasniedza tikai 3 no 20 liepājnieču metieniem. TTT lēnām panāca astoņu punktu pārsvaru – 11:3 un 16:8.

Nākamās ceturtdaļas pirmajās piecās minūtēs Liepājas uzmanība aizsardzībā atslāba. Aija Klakocka, Gunta Baško, Džesika Tomasa, Ilze Jākobsone cita pēc citas ielauzās vai saņēma bumbu soda laukumā.

Ieva Pulvere iemeta otro tālmetienu un TTT divkāršoja pārsvaru – 30:14. Liepājas precizitāte uzlabojās tikai nedaudz, tādēļ viešņu atrāviens turpināja augt – 37:19.

Liepājas problēmas uzbrukumā turpinājās arī otrajā puslaikā. Mājinieces 10 minūtēs guva divus punktus, realizējot 1 no 14 metieniem. TTT tai paša laikā trāpīja 60% divpunktu un 40% trīspunktu metienu.

Ieva Pulvere bija vēl precīzāka, nepilnās 20 minūtēs tiekot pie 17 punktiem. Rēķinus atklāja Dinija Pāvelsone un Ieva Korzāne, viešņu pārsvars atkal dubultojās – 58:21. Pēdējās 10 minūtēs nekas būtiski nemainījās.

TTT atgriezās Liepājā pēc gandrīz sešu mēnešu pārtraukuma – iepriekšējo reizi komandas Brīvības ielā 39 tikās 2020. gada 3. oktobrī. Visas četras savstarpējās spēles beigušās ar Rīgas vienības uzvarām, tostarp 20. februārī un 11. martā.

Liepāja/LSSS – TTT Rīga 26:72 (8:16, 11:21, 2:21, 5:14)

Liepāja: Vihmane 11 (2p 4/6, 3p 1/8), Veršele 5, Grigorjeva 5, Koreņika 3, Baltkojiene 1, Stiprā 1 (6ab), Loceniece, Petermane, Trankale, Šmite, Brikmane, Muzikante. Treneris Kaspars Mājenieks.
TTT: Pulvere 17 (2p 3/4, 3p 3/5, 1p 2/3; eff 17), Tomasa 13 (2p 6/6, 3p 0/2, 1p 1/2; 4rp), Pilābere 11 (2p 5/8, 3p 0/2, 1p 1/3; 5ab, 3pb), Jākobsone 9 (5rp), Baško 8 (11ab), Korzāne 6 (7ab), Pāvelsone 4, Klakocka 4 (8ab); Hafa, Tomašicka. Treneris Mārtiņš Gulbis.
Tiesneši: Valters Čerņevskis, Ģirts Splīte, Olafs Ozols.