“Liepāja” negaidīti smagi zaudē pret “Parnu”

13.10.2018 15:47

”Olybet” Latvijas un Igaunijas apvienotajā basketbola līgā ”Liepāja” aizvadīja spēli savā laukumā pret ”Parnu Sadam” un jau pirmajā ceturtdaļā iekrāja krietnu deficītu, kuru vēlāk neizdevās atspēlēt, un nācās zaudēt ar 62:93, ciešot trešo neveiksmi četrās jaunās sezonas spēlēs.

Liepājas un Pērnavas komandas šodienas spēli sagaidīja ar vienādu bilanci (1-2), taču jau mača sākumā kļuva skaidrs, ka ”Liepājai” būs ļoti jāpacenšas, lai tiktu pie panākuma. Mača pirmajās piecās minūtēs liepājniekiem neizdevās gūt nevienu punktu, kamēr viesi iemeta 15.

”Liepājas” sauso sēriju pārtrauca Roberta Krastiņa tālmetiens, taču tas izrādījās sākums nākamajai sausajai sērijai – punkti netika gūti nākamajās trīs minūtēs, kas noveda pie nepatīkamā 3:19. Pašās ceturtdaļas beigās Liepājas leģionārs Džastins Džonsons iemeta sešus punktus un palīdzēja rezultātu padarīt kaut nedaudz pieklājīgāku (11:25).

Otrajā ceturtdaļā ”Liepājas” uzbrukums jau bija ieskrējies un izdevās pietuvoties pretiniekiem līdz 33:43, bet cerības uz atspēlēšanos lielā mērā sabruka otrā puslaika sākumā. Pēc pārtraukuma liepājniekiem atkal radās milzīgas problēmas ar sekmīgu uzbrukuma noslēgumu un četrās minūtēs tika gūti tikai trīs punkti, kamēr ”Parnu” panāca 54:38.

Spēles atlikušajā daļā Igaunijas komanda vairs lielus un svarīgus Liepājas izrāvienus nepieļāva, novedot maču līdz graujošai uzvarai ar 93:62.

Ar 19 punktiem ”Liepājai” labākais bija Džonsons, kurš trāpīja sešus no 15 metieniem no spēles, bet Krastiņš iemeta 16. ”Liepāja” bez variantiem zaudēja cīņā zem groziem (22:55 atlēkušā bumbas), turklāt milzīga atšķirība novērojama arī komandas saspēlē – ”Liepājai” pa visu maču tikai piecas rezultatīvas piespēles, Pērnavai tikmēr 21.