Pirmdiena, 6. maijs Didzis, Gaidis

“Liepāja” otrajā puslaikā buksē un izbraukumā piekāpjas “TalTech”

“Pafbet” Latvijas-Igaunijas basketbola līgā zaudējumu šodien piedzīvoja “Liepāja”, kas izbraukumā Tallinā ar 89:68 zaudēja vietējai “TalTech”.

18.11.2023 19:24

Artūra Visocka-Rubeņa trenētā “Liepājas” komanda izbraukumā ar 89:68 zaudēja Tallinas “TalTech”, piedzīvojot piekto zaudējumu desmit mačos šajā sezonā.

Pirmajā ceturtdaļā Liepājas basketbolistiem izdevās iegūt vadības grožus, ko gan, tuvojoties puslaika pārtraukumam, pārņēma “TalTech”.

Otrajā puslaikā Alara Varraka trenētie basketbolisti spēlēja pārliecinošāk un palielināja pārsvaru, noslēgumā svinot drošu uzvaru pār “Liepāju” ar 89:68.

Liepājniekiem produktīvākais ar 14 punktiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm bija Klāvs Dubults.

11 punktus pievienoja Kristaps Miglinieks, bet desmit punkti Robertam Freimanim. Ar deviņiem punktiem, piecām atlēkušajām bumbām un sešām piespēlēm izcēlās Kristaps Ķilps.

Mājiniekiem Kaspers Sūrorgs izcēlās ar 18 punktiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm.

Desmit mačos uzvaras un zaudējumus dalot uz pusēm, “Liepāja” turnīra tabulā noslīdēja uz desmito pozīciju.

“TalTech” – “Liepāja” 89:68 (17:20, 23:16, 23:17, 26:15).

Liepāja: Dubults 14 (8ab), Miglinieks 11, Freimanis 10, Ķilps 9 (5ab, 6rp), Avotiņš 9, Krūmiņš 5, Bajārs 4, Bērziņš 2, Šulcs 2, Visockis-Rubenis 2, Soldatenoks, Vitoļskis.