Svētdiena, 28. aprīlis Terēze, Gundega

Liepājnieces otrajā puslaikā pārvar “Jūrmalas” pretestību

Trešdien, 10. janvārī, “Betsafe” Sieviešu Baltijas basketbola līgā notika viena spēle. Liepāja izmantoja plašākās rezerves un otrajā puslaikā pārvarēja Jūrmalas pretestību – 57:46.

10.01.2024 21:28

Pirms mēneša, 2023. gada 8. decembrī, jūrmalnieces viesos zaudēja liepājniecēm ar 60:84.

Vēlāk kūrortpilsētas komanda izcīnīja pirmo uzvaru pār ”TTT juniorēm” (74:58), kā arī izbraukumā zaudēja Viļņas un Kauņas klubiem.

Liepājas treneri Rūdolfs Rozītis un Ģirts Splīte gadu mijā strādāja Latvijas U18 izlasē. Juniores 3.-5. janvārī izcīnīja otro vietu Baltijas jūras kausā Tallinā – komandā spēlēja Madara Šmite, Kitija Muzikante, Estere Petrus un Marta Kaupmane. Kadetu izlasē – Maija Aploka un Sindija Miščenko.

Trešdien komandu sastāvos bija jūtami iztrūkumi. Jūrmala spēlēja bez Žozefīnes Sīpoliņas, Liepāja – bez Esteres Petrus, turklāt U18 turnīra vērtīgākā spēlētāja Marta Kaupmane laukumā pavadīja nedaudz vairāk par sešām minūtēm.

Nikola Ozola un Kristīne Hauka lieliski nospēlēja pirmajā puslaikā, divatā sametot 24 punktus. Dueta veikums palīdzēja jūrmalniecēm atpūtā doties pie neizšķirta rezultāta – 30:30.

Nākamajās 20 minūtēs Liepāja saņēma lielu pienesumu no rezervistēm, kamēr Jūrmalai tāds izpalika.

Jūrmala – Liepāja/LSSS 46:57 (14:17, 16:13, 6:11, 10:16)

Jūrmala: Ozola 21 (2p 3/4, 3p 1/3, 1p 12/14; deviņas izprovocētas, eff 27), Hauka 14 (2p 4/6, 3p 2/7), Pētersone 7, Aleksa Purmale 4 (5ab, piecas pārķertas, piecas izprovocētas, eff 12), Paula Purmale (10ab), Rugena, Arsentjeva, Skreija; Kuncēviča. Treneris Kaspars Bože.
Liepāja: Šmite 14 (2p 4/8, 3p 2/9; 3rp), Muzikante 9 (3p 3/5), Koreņika 8 (13ab, sešas izprovocētas, eff 18), Miščenko 8 (3p 2/2), Lipe 7, Grigorjeva 6 (7ab), Ķīvīte 3 (4rp, trīs pārķertas), Aploka 2, Kaupmane; Dreimane, Sudmale. Treneris Rūdolfs Rozītis.