Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

“Liepāja” pārbaudes spēlē ar vienu punktu zaudē VEF

Šodien pirms jaunās sezonas pārbaudes spēli aizvadīja ”VEF Rīga” un ”Liepājas” komandas. Pateicoties Roberta Bērziņa precīzajam metienam 19 sekundes līdz pamatlaika beigām, uzvaru ar 92:91 svinēja LBL čempione.

23.09.2023 15:53

Gatavojoties jaunajai sezonai, šodien pārbaudes spēli aizvadīja ”VEF Rīga” un ”Liepāja” komandas, pirmajiem uzvarot ar 92:91. Uzvaras grozu VEF 19 sekundes līdz pamatlaika beigām iemeta Roberts Bērziņš, bet liepājnieki pēdējā uzbrukumā nebija precīzi.

Ja pirmajā puslaikā bija vērojama izrāvienu spēle, VEF iemetot 30 punktus pirmajā ceturtdaļā, bet Liepājai ar to pašu atbildot otrajā, tad nākamajās divās ceturtdaļās noritēja spraiga cīņa par uzvaru.

Lielāko otrā puslaika daļu liepājnieki bija vadībā, taču tā netika nosargāta līdz izskaņai.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais ar 20 punktiem kļuva Brendans Adamss, kuram arī sešas rezultatīvas piespēles. Uzvaras groza autoram Robertam Bērziņam 18 punkti, bet ”double-double” rādītāji Aleksandram Madsenam – 13 punkti un desmit bumbas zem groziem.

”Liepājas” sastāvā ne pirmo spēli par rezultatīvāko kļuva Kristaps Miglinieks, kurš trāpīja piecus tālmetienus un kopumā iemeta 19 punktus. Kristapam Ķilpam 17 punkti un septiņas rezultatīvās piespēles, kamēr Emīlam Krūmiņam 11 punkti.

Latvijas komandas apvienoto Latvijas – Igaunijas līgas sezonu sāks nākamās nedēļas beigās. Pēc nedēļas, 30. septembrī, VEF viesosies Tallinā pie ”TalTech” komandas, kamēr dienu vēlāk, 1. oktobrī, ”Liepājai” gaidāms mačs pret ”Latvijas Universitāti”.

VEF Rīga – Liepāja 92:91 (31:20, 18:32, 24:25, 19:14)

VEF Rīga: Adamss 20 (6 rp), Bērziņš 18, Madsens 13 (10 ab), Pinjeiro 10 (7 ab), Gulbis 8, Pinnis 6, Blūms 6, Džounss 6, Būmeisters 5, Butirins, Putāns.
Liepāja: Miglinieks 19, Ķilps 17 (7 rp), Krūmiņš 11, Dubults 10, Bērziņš 9 (5 rp), Avotiņš 8, Jonāts 6, Freimanis 6, Visockis-Rubenis 3, Šulcs 2, Soldatenoks, Bajārs.