”Liepāja/LSSS” basketbolistes pārtrauc zaudējumu sēriju

Svētdien, 14. martā, “Douglas” Latvijas Sieviešu basketbola līgā notika trīs spēles. “Liepāja/LSSS” mājās uzņēma Rīgas Stradiņa Universitāti.

14.03.2021 15:16

RSU četru dienu pauze nāca par labu. Komanda atpūtās un atguva spēkus. Aivars Vīnbergs nolēma spēlēt ar trim priekšējās līnijas spēlētājām, pret Elviju Veršeli groza apakšā sūtot Marionu Tamsoni. Gājiens attaisnojās – Tamsone aizvadīja labāko puslaiku sezonā, līdz pārtraukumam sametot 12 punktus, kā arī dodot lielāku brīvību Gunai Lagzdiņai. Puslaikā neizšķirts – 40:40.

Otrajā puslaikā Veršele revanšējās pretiniecei, apspēlējot Tamsoni groza apakšā un gūstot 12 punktus. RSU zaudēja ātrumu un enerģiju, kamēr liepājnieču mazās spēlētājas turpināja rezultatīvi uzbrukt. Ketija Vihmane pirmajā puslaikā iemeta četrus tālmetienus, bet pēc pārtraukuma atzīmējās tuvāk grozam un izdarīja visvairāk rezultatīvu piespēļu.

Liepājniecēm pēdējie mēneši sportiskajā ziņā izvērtušies smagi – pieskaitot EWBL spēles, 2021. gadā izdevies izcīnīt divas uzvaras desmit cīņās. No izbraukumiem uz galvaspilsētu pārvests viens panākums pret basketbola skolas ”Rīga” juniorēm. Visām melnajām svītrām pienāk gals un pirmais gaismas stars jau redzams – arī nākamās trīs cīņas paredzētas mājās.