“Liepāja” piedzīvo ceturto zaudējumu pēc kārtas, atzīstot “TalTech” pārākumu

”Pafbet” Latvijas-Igaunijas basketbola līgā ceturto zaudējumu piedzīvojusi ”Liepāja”, kas savā laukumā atzina Tallinas ”TalTech” pārākumu ar 80:81. Verners Kohs līdz ar spēles beigu signālu netrāpīja potenciālo uzvaru nesošo trīspunktnieku.

24.10.2021 20:22

Liepāja: Birkāns, Bērziņš, Žunda, Kohs, Raimo

Abas komandas spēli iesāka izcili uzbrūkot grozam. Kārlis Žunda trāpīja divus trīspunktniekus, bet ”TalTech” atbildēja ar vienu tālmetienu un diviem precīziem raidījumiem no groza apakšas.

Turpinājumā rezultatīvi turpināja spēlēt Žunda, kuram piebalsoja arī Verners Kohs, Roberts Bērziņš un Zigmārs Raimo, panākot astoņu punktu pārsvaru laukuma saimniekiem – 15:7.

Tallinas komandas galvenais stratēģis Ālars Varaks pieprasīja minūtes pārtraukumu, pēc kura viesi ātri atspēlēja deficītu un pirmās ceturtdaļas noslēgumā pārņēma vadības grožus – 24:25.

Arī otro desmitminūti sekmīgāk uzsāka liepājnieki, kas vairākkārt panāca piecu punktu pārsvaru, tomēr, pēc līdzīga scenārija kā pirmajā ceturtdaļā, ”TalTech” atspēlējās un atguva vadību.

Pēdējais vārds pirmajā puslaikā piederēja Renāram Birkānam un Zigmāram Raimo, kuru precīzie metieni izlīdzināja rezultātu uz tablo, vienībām dodoties pārtraukumā – 43:43.

Pirmās minūtes pēc puslaika pārtraukuma aizritēja rezultatīvi, komandām regulāri uzbrūkot pirmajās sekundēs. Turpinājumā ”Liepājas” uzbrukums sāka buksēt. Laukuma saimnieki nepilnas piecas minūtes nespēja gūt punktus, bet Igaunijas komanda sameta astoņus punktus un iekrāja lielāko pārsvaru mačā līdz šim.

Ceturtajā ceturtdaļā sekmīgāk darbojās viesi, kas palielināja pārsvaru līdz deviņiem punktiem, taču Artūra Visocka-Rubeņa trenētie vīri pašā izskaņā atjaunoja intrigu mačā.

Verners Kohs līdz ar spēles beigu signālu netrāpīja trīspunktnieku un vēju pilsētas vienība piedzīvoja ceturto zaudējumu pēc kārtas Latvijas-Igaunijas līgas ietvaros – 80:81 (24:25, 19:18, 13:19, 24:19).

Liepājniekiem šīvakara mačā nevarēja palīdzēt komandas pamatcentrs Kārlis Šiliņš.

”Liepāja” – ”TalTech” 80:81 (24:25, 19:18, 13:19, 24:19)

Liepāja: Žunda 22 (3p. 5/8), Raimo 19 (7 ab), Krastiņš 13, Kohs 8, Birkāns 8 (9 rp), Hlebovickis 4, Bērziņš 2, Vītols 2, Salmiņš 2; Pūlītis, Vuciņš.
TalTech: Metsalu 20, Ilvess 13 (6 ab), Soks 13, Jurkatams 12, Rādiks 7, Matute Perners 5, Pehka 4 (8 ab, 7 rp), Kajupanks 4, Kutiss 3, Reinarts.