Piektdiena, 17. maijs Umberts, Herberts, Dailis

Liepāja sakauj “TTT juniores”

18.02.2014 20:22

Otrdien, 18. februārī, Nordea Basketbola līgā notiek divas spēles turnīrā par 7.-13. vietu. “Vega 1/Liepāja” spēlētājas, pateicoties Aleksas Stelfoksas un Sabīnes Niedolas dubultajam “double-double”, izbraukumā sagrāva “TTT juniores”.

Iepriekšējās divās tikšanās reizēs junioru garās spēlētājas sagādāja liepājniecēm ne mazums problēmu, taču šoreiz Armanda Misus komanda bija labāk sagatavojusies. Spēka uzbrucējas Sabīnes Niedolas jauda apvienojumā ar Stelfoksas cīņu zem groziem un Suknarovskas piespēlēm pirmajās minūtēs nodrošināja viešņām 6:18 izrāvienu.

Juniorēm visas spēles garumā radās pamatīgas problēmas ar metienu precizitāti, nevienai spēlētājai nespējot iemest vairāk par trešdaļu metienu. Turpretī Liepājas garās spēlētājas ar spēku ieņēma soda laukumu un guva grozu pēc groza. Puslaika atpūtā viņas devās ar 28 punktu pārsvaru (19:47), bet pusstundas beigās atrāviens sasniedza 40 punktus – 23:63. Pēdējās desmit minūtēs rezultāta starpība vairs būtiski nemainījās.

Sabīne Niedola nopelnīja sesto ”double-double” astoņās spēlēs, 17 punktiem pievienojot 13 atlēkušās bumbas. Centra spēlētāja Aleksandra Stelfoksa guva 24 punktus un izcīnīja 12 bumbas, atzīmējoties ar septīto ”double-double” sezonā.

TTT juniores – Vega 1/Liepāja 34:78 (10:26, 9:21, 4:16, 11:15)
TTT juniores: Bīriņa 10 (2p 5/14, 3p 0/1; 7ab), Kudule 7 (4ab), Paula Strautmane 6 (8ab, 3rp, 3pb), Vectirāne 4 (5ab), Kalniņa 4, Bergmane 3, Bērziņa, Pētersone, Dreimane, Skrastiņa; Einere, Rikveile.
Liepāja: Stelfox 24 (2p 11/15, 3p 0/1, 1p 2/2; 12ab, 4rp, 4pb), Niedola 17 (2p 8/14, 1p 1/1; 13ab, 3pb), Suknarowska 13 (7rp, 4pb), Šēna 8, Kruga 7 (5ab, 4rp), Misus 7, Kazāka 1, Būmeistare 1, Lībeka.