Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

Izlīdzinājumu 1-1 “Pafbet” Latvijas Basketbola līgas ceturtdaļfināla sērijā līdz trim panākumiem panākusi arī “Liepāja”, kas savā laukumā revanšējās “Ogrei” (83:72).

13.04.2024 19:06

Liepājniekiem otrajā spēlē pēc kārtas rezultatīvākais bija Kristaps Ķilps, kurš Ogrē guva 23 punktus, bet mājās izcēlās ar 25 punktiem un deviņām izprovocētām piezīmēm (1p. 8/10).

Reinis Avotiņš pievienoja 22 punktus, bet “Ogres” kapteinim Kristapam Dārgajam 11 punkti un 16 atlēkušās bumbas.

Ogrēnieši pēc uzvaras veica korekcijas sākumpieciniekā, Kristapu Medisu un Matīsu Kulačkovski aizstājot ar leģionāriem Eriku Deju un Matu Juciku, taču arī tas neglāba no vēl viena slikta spēles sākuma.

Pirmā mača ievadā bija 1:10, bet šovakar Liepājā – 6:19.

Arī šoreiz “Ogre” lauzt cīņas gaitu spēja jau pirmajā puslaikā, pēc Dārgā groziem ne vien iegūstot pirmo vadību (11. minūtē 26:25), bet arī drīz vien sasniedzot jau 10 punktu pārsvaru (17. minūtē 41:31).

Trešajā ceturksnī nu jau bija “Liepājas” kārta lauzt cīņas gaitu, un kurzemnieki nepilnās piecās minūtēs guva 16 punktus pēc kārtas, Ķilpam panākot izlīdzinājumu (53:53).

“Ogre” gan nekavējoties atbildēja ar pieciem punktiem (58:53), taču izšķirošās ceturtdaļas vidū vadības grožus atguva “Liepāja”.

Liepāja – Ogre 83:72 (25:23, 12:26, 20:11, 26:12)

Liepāja: Ķilps 25 (5rp, 4ab, 9ip), Avotiņš 22, Dubults 13 (7ab, 3rp), Iļjins 8, Vitoļskis 7, Bērziņš 4, Bajārs 2, Freimanis 2 (7ab), Miglinieks, Visockis-Rubenis, Šulcs.
Ogre: Apsītis 14, Mediss 12, Dārgais 11 (16ab), Kulačkovskis 11, Dejs 10, Zēbergs 6, Juciks 4, Misters 2, Kampuss 2, Korums.