“Liepāja/Triobet” Igaunijā gūst otro uzvaru divās dienās

16.12.2015 20:57

Šovakar Igaunijā otro uzvaru divās dienās pret ziemeļu kaimiņiem izcīnīja ”Liepāja/Triobet”. Baltijas Basketbola līgas (BBL) regulārās sezonas spēlē liepājnieki ar rezultāta 77:59 apspēlēja Rakveres ”Tarvas”. Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 14 punktiem bija Toms Leimanis.

Vakar ”Liepāja/Triobet” aizvadīja pirmo spēli šajās dienās pret Igaunijas komandām, tiekoties ar Tallinas Tehnisko universitāti, pret kuru izcīnīta itin sarežģīta uzvara ar 65:63. Līdz šim Baltijas līgā viena no Latvijas Basketbola līgas (LBL) līdervienībām bija iekrājusi sešas uzvaras deviņās spēlēs un atradās otrajā vietā B grupā.

Maču pret Rakveres komandu viesi iesāka ar 5:0, bet drīz vien uz tablo jau bija neizšķirts – 7:7. Labāk spēles pirmās desmit minūtes gan aizvadīja ”Liepāja/Triobet” – 24:16. Arī spēles otrajā ceturtdaļā Uvja Helmaņa vadītā komanda saglabāja iniciatīvu un pat prata palielināt savu pārsvaru līdz 42:29. Arī otrajā puslaikā liepājnieki spēlēja pietiekami stabili, lai beigās svinētu panākumu ar 77:59.

Toms Leimanis šajā spēlē 14 punktiem pievienoja arī četras atlēkušās bumbas, trīs rezultatīvas piespēles un divas pārtvertas bumbas. 13 punkti Jānim Antropam, bet desmit punktus un septiņas bumbas zem groziem pievienoja komandas kapteinis Arnolds Helmanis. Roberts Stumbris ”Tarvas” sastāvā sakrāja sešus punktus.

Tarvas – Liepāja/Triobet 59:77 (16:24, 13:18, 15:23, 15:12).

Liepāja/Triobet: Leimanis 14, J.Antrops 13, Helmanis 10, Aizpurs 9, Ričardss 8, Zeks 6, Holidejs 6, G.Antrops 6, Krastiņš 3, Čavars 2, Grigaļūns, Šukters.