Sestdiena, 4. maijs Viola, Vizbulīte, Vijolīte

“Liepāja/Triobet” mājās piekāpjas “Valmierai”

06.11.2013 22:35

Trešdien Latvijas Basketbola līgas (LBL) pirmās divīzijas spēlē pirmo reizi sezonā tikās pagājušās sezonas bronzas medaļniece “Valmiera” un iepriekšējo divu gadu bronzas medaļniece “Liepāja/Triobet”.

Lai gan valmieriešu galvenais treneris Varis Krūmiņš uz spēli Liepājā pieteica visus trīs savus centrus, pirmajā puslaikā strādāja līdzšinējās sezonas galvenais ierocis – ārējā līnija – Kaufmanis, Gabrāns un Geks guva 27 no komandas 40 punktiem puslaikā, un viesi turējās vadībā – 40:32.

Otrajā puslaikā aina laukumā daudz nemainījās, labi mačā iesaistījās Valmieras rezervisti, bet Liepājas rindās bez I. Jakoviča cits līderis neatradās. No VEF izīrētajam Dāvim Gekam aizvadot savu līdz šim rezultatīvāko spēli “Valmieras” rindās (17 punkti), viesi no Vidzemes svinēja uzvaru – 80:65.

Rezultatīvākais gan uzvarētājiem bija to ierastais līderis Jānis Kaufmanis, kuram 21 punkts. Deviņi punkti un septiņas rezultatīvas piespēles Raimondam Gabrānam. Ingum Jakovičam mājinieku labā 21 punkts.

Liepāja/Triobet – Valmiera 65:80 (18:23, 14:17, 21:23, 12:17)

Liepāja: Jakovičs 21, Ate 12, Blaus 9, Helmanis 9, Magone 4, Leiteris 4, Mažutis 2, Krūmiņš 2, Miglinieks 2, Krastiņš.

Valmiera: Kaufmanis 21, Geks 17, Elksnis 11, Gabrāns 9, Amoliņš 8, Cipruss 6, Dārgais 6, Ziediņš 2, Žvīgurs, Plivda.