Trešdiena, 24. aprīlis Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

“Liepāja/Triobet” pagarinājumā uzvar “Jēkabpili”

10.01.2013 19:15

Ceturtdienas vakarā Aldara Latvijas Basketbola līgas čempionātā “Liepājas/Triobet” komanda pagarinājumā ar 95:93 mājās uzvarēja “Jēkabpils” vienību.

Lai arī pašā spēles ievadā rezultāts uz tablo attīstījās līdzīgi, pirmās ceturtdaļas turpinājumā ”Liepāja/Triobet” pakāpeniski audzēja savu pārsvaru, iekrājot desmit punktu handikapu 23:13. Arī otrajā ceturksnī mājinieki laukumā bija mazliet labāki, lai arī uz brīdi viesi pievilka krietni tuvāk (27:31), kas viņiem puslaika pārtraukumā ļāva doties pie patīkama 12 punktu pārsvara un cerīgi raudzīties otrā puslaika virzienā – 41:29.

Otrā puslaika laikā ”Jēkabpils” lēnām vilka klāt, liekot nervozēt mājinieku līdzjutējiem. Viss izšķīrās pašām beigās – pie 75:75 ar precīziem metieniem apmainījās komandu leģionāri Gregorijs Platers un Pīdžejs Hils, bet pirmajam vēl bija 15 sekundes, lai izšķirtu spēles likteni – Platers devās caurgājienā, kur pēc sadursmes krita un paša spēkiem vairs piecelties nespēja (77:77). Pagarinājums! Atlikušajās piecās minūtēs šķita, ka iniciatīva varētu būt viesiem, tomēr fantastisku spēli laukumā rādīja Artūrs Bricis, lielākoties pateicoties kuram liepājnieki arī izcīnīja uzvaru ar 95:93.

Rezultatīvākais uzvarētājiem ar gūto 21 punkti un sešām atlēkušajām bumbām Bricis, bet pa 20 punktiem Plateram un Artim Atem. Otrais iekrāja arī 11 bumbas zem groziem, nokomplektējot ”double-double”. ”Jēkabpils” sastāvā izcils bija Jurijs Aleksejevs, kurš savai komandai palīdzēja ar 20 punktiem un 20 atlēkušajām bumbām, ar ko gan bija par maz. Leģionāram Hilam 23 ači.

Liepāja/Triobet – Jēkabpils 95:93 (23:13, 18:16, 20:22, 18:28, 16:14)
Liepāja/Triobet: Bricis 21, Platers 20, Ate 20, Pastušeņa 10, Helmanis 7, Miglinieks 7, Magone 7, Freimanis 3, Endzels, Krūmiņš, Krastiņš

Jēkabpils: Hils 23, Aleksejevs 20, Hlebovickis 14, Sirsniņš 13, O’Braiens 10, Pīternieks 6, Virsis 4, Vītols 3, Leja, Mediss, Prikulis