Pirmdiena, 6. maijs Didzis, Gaidis

“Liepāja”/”Triobet” pārliecinoši zaudē komandai “Ogre”/”Kumho Tyre”

03.12.2016 19:14

Otro uzvaru “OlyBet” Latvijas Basketbola līgā izcīnīja “Ogre”/”Kumho Tyre”, kas savā laukumā ar revanšējās “Liepājai”/”Triobet”, kas 15. oktobrī mājās savstarpējā spēlē uzvarēja ar 86:74.

Pirmo nelielo izrāvienu mazrezultatīvajā ceturdaļā veica ogrēnieši, kas uz Artjoma Butjankova grozu pirmajā uzbrukumā atbildēja ar septiņiem punktiem pēc kārtas (7:2). Liepājnieki sniedza cienīgu atbildi un Dāvis Rozītis trīsarpus minūtes līdz ceturtdaļas beigām panāca trīs punktu pārsvaru (10:7), taču ogrēnieši atkal ieguva iniciatīvu un otrās ceturtdaļas vidū, guvuši septiņus punktus pēc kārtas, pēc Riharda Zēberga tālmetiena pirmoreiz sasniedza desmit punktu pārsvaru (30:20).

Otrajā puslaikā mājinieki turpināja audzēt pārsvaru un pēc Kārļa Apsīša trieciena grozā no augšas starpība pieauga jau līdz 17 punktiem (53:36). Negaidīti notikumu pavērsieni izpalika, un ogrēnieši novadīja spēli līdz drošai uzvarai – 71:53. Trešās ceturtdaļas vidū sadursmē cieta saspēles vadītājs Mārcis Vītols, kurš ceturtās ceturtdaļas sākumā uz aptuveni minūti atgriezās laukumā.

Abas komandas iepriekšējās spēlēs izcīnīja uzvaras un pārtrauca zaudējumu sērijas. Ogrēnieši mājās ar 82:79 apspēlēja “Barons kvartālu” un pārtrauca sešu neveiksmju sēriju, bet liepājnieki līdz uzvarai pār “Latvijas Universitāti” (81:70) bija zaudējuši trīs mačos pēc kārtas. Nākamo spēli “Ogre”/”Kumho Tyre” aizvadīs 17. decembrī Valmierā, bet “Liepājai”/”Triobet” dienu vēlāk paredzēts izbraukums pie “Barons kvartāla”.

Ogre/Kumho Tyre – Liepāja/Triobet 71:53 (15:13, 20:12, 22:18, 14:10)
Ogre: Pozņaks 25, Apsītis 11 (9ab), Zēbergs 8 (3pb), Mizis 7, Antrops 5, Vītols 4, Pļavnieks 4 (6rp), Niedra 4, Sīpoliņš 3, Atelbauers
Liepāja: Krastiņš 14, Kuks 8, Rozītis 8 (7ab), Butjankovs 8, Lasmanis 6, Ausējs 3 (4rp), Makmallens 2, Garoza 2, Bērziņš 2, Pīternieks, Šukteris