Sestdiena, 4. maijs Viola, Vizbulīte, Vijolīte

“Liepāja/Triobet” piedzīvo trešo zaudējumu Baltijas līgā

31.10.2013 20:24

Šovakar Baltijas Basketbola līgas čempionātā trešo zaudējumu trijās spēlēs piedzīvoja “Liepāja/Triobet”, kas izbraukumā ar 75:92 atzina Ķēdaiņu “Nevežis” pārākumu.

Rezultatīvā cīņā aizvadītās pirmās ceturtdaļas sākums izvērtās līdzīgs, taču ar nelielu mājinieku pārsvaru, kas ceturtdaļas gaitā pieauga un septītajā minūtē pēc Tairona Breizeltona tālmetiena sasniedza jau desmit punktus (11:21). Līdz ceturtdaļas izskaņai liepājnieku deficīts pieauga līdz 11 punktiem (21:32), bet otrajā ceturksnī “Nevežis” turpināja saimniekot laukumā, krietni attālinoties. Puslaika pārtraukumā “Liepāja/Triobet” devās jau ar 21 punkta deficītu – 34:55.

Pēc pārtraukuma laukumā risinājās līdzīgāka cīņa un trešajā ceturtdaļā nedaudz labāki pat bija liepājnieki, tomēr rezultāta starpību samazināt praktiski neizdevās – 54:74. “Liepāja/Triobet” izrādījās pārāka arī noslēdzošajā ceturksnī, tomēr reāli apdraudēt mājinieku pozīcijas nespēja. Trīs minūtes līdz pamatlaika beigām “Nevežis” pārsvars bija sadeldēts līdz deviņiem punktiem (72:81), bet liepājnieku ofensīvu apturēja mājinieku pieprasītais minūtes pārtraukums, pēc kura “Nevežis” palielināja savu pārsvaru līdz 14 punktiem, bet spēlei noslēdzoties – 75:92.

Liepājniekiem tas bija trešais zaudējums trijās spēlēs Baltijas līgā, kamēr “Nevežis” izcīnīja trešo uzvaru pēc kārtas un izvirzījusies B grupas galvgalī. Tāda pati bilance kā “Nevežis” ir arī “Šiauliai”.

Nevežis – Liepāja/Triobet 92:75 (32:21, 23:13, 19:20, 18:21)

Liepāja/Triobet: Ate 18, Blaus 15+9AB, Jakovičs 11, Krūmiņš 11, Freimanis 7, Krastiņš 6, Magone 4, Leiteris 2, Helmanis 1.