Sestdiena, 4. maijs Viola, Vizbulīte, Vijolīte

“Liepāja/Triobet” tiek pie panākuma pret LU

07.01.2017 19:30

”OlyBet” Latvijas Basketbola līgā pie septītā panākuma tika ”Liepāja/Triobet” basketbolisti, kas izbraukumā ar rezultātu 87:76, tādējādi sagādājot ”Latvijas Universitātei” četrpadsmito zaudējumu sešpadsmit spēlēs.

Kurzemes klubam pirmos četrus punktus guva Dāvis Rozītis, tikmēr LU rindās ar precīzu tālmetienu izcēlās Edgars Lasenbergs. Liepājas komanda jau no spēles sākuma prata iekrāt nelielu pārsvaru, taču ”Latvijas Universitātes” spēlētāji rezultāta izteiksmē īpaši neatpalika. Pirmās ceturtdaļas beigās ”Liepāja/Triobet” jau pamāca ievērojamāku pārsvaru (35:23).Otrajā ceturtdaļā liepājnieki saglabāja labu precizitāti uzbrukumā, tādējādi viņi spēja palielināt savu pārsvaru līdz deviņpadsmit punktiem (45:26). Sekmīgi uzbrukumā darbojās liepājnieks Artūrs Ausējs, kurš pirmajā puslaikā guva astoņpadsmit punktus.

Pēc lielā pārtraukuma, abām komandām tik raiti ar punktu krāšanu vairs neveicās, to izmantoja LU komanda, kurai tā bija iespēja vēl pacīnīties. Gunta Endzeļa vadītā komanda spēja samazināt rezultāta starpību samazināt līdz desmit punktiem punktiem (56:66). Tomēr trešās ceturtdaļas izskaņā viesu komandas uzbrukums atdzīvojās, tādējādi tuvāk LU rezultāta izteiksmē netika. Pēdējās ceturtdaļas sākumā ”Liepāja/Triobet” veica četru punktu izrāvienu, panākot sešpadsmit punktu pārsvaru (77:61). Līdz ar to bija skaidrs, ka šīs spēles uzvarētājs ir zināms, vien atlika noskaidrot spēles beigu rezultātu. Liepājnieki rezultāta izteiksmē vairs nekādu izrāvienu neveica un svinēja uzvaru ar rezultātu

Uzvarētāju rindās rezultatīvākie bija Artūrs Ausējs un Artjoms Butjankovs, kuri guva atstoņpadsmit punktus, tikmēr LU labā ar piecpadsmit punktiem izcēlās Dmitrijs Brizgalovs