Ceturtdiena, 2. maijs Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

“Liepāja”/”Triobet” turpina uzvaru sēriju BBL turnīrā

14.01.2015 21:23

C grupas mačā “Liepāja”/”Triobet” savā laukuma ar 94:69 (28:12, 22:19, 16:20, 28:18) pārspēja Igaunijas komandu Rakveres “Tarvas”, ko pārstāv arī latvietis Juris Umbraško.

Jau pirmajā ceturtdaļā liepājnieki tika pie 18 punktu pārsvara, bet otrajā ceturtdaļā uz brīdi panāca 22 punktu handikapu. Trešajā ceturtdaļā viesi spēja pietuvoties līdz desmit punktu atstatumam, tomēr Liepājas klubs turpinājumā savu pārsvaru pārliecinoši atjaunoja, cīņas pēdējās trīs ar pusi minūtes uzvarot art 11:2.

Uzvarētāju labā 18 punktus guva lietuviešu leģionārs Edgars Zeļonis, bet pa 12 punktiem iekrāja Lauris Blaus un Kristaps Miglinieks.

Tikmēr Umbraško ar 19 gūtiem punktiem kļuva par savas komandas otro rezultatīvāko spēlētāju, iekrājot arī trīs atlēkušās bumbas.

Pirmā apļa mačā liepājnieki pret Rakveres vienību cieta līdz šim vienīgo oficiālo neveiksmi turnīrā, kapitulējot ar 65:89.

C grupas kopvērtējumā līdere ar sešām uzvarām septiņos mačos ir tieši “Liepāja”/”Triobet” komanda, bet tai ar identisku bilanci seko Lietuvas vienība Utenas “Juventus”. Tikmēr “Tarvas” ar trim panākumiem atrodas trešajā vietā.