Svētdiena, 20. septembris Marianna, Ginters, Guntra
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

“Liepāja” uguņo pirmajā puslaikā un nosargā uzvaru pār “Valmieru”

“Liepāja” uguņo pirmajā puslaikā un nosargā uzvaru pār “Valmieru”
Foto: Ģirts Gertsons
24.04.2017 21:32

sportacentrs.com

Atslēgvārdi

“OlyBet” Latvijas Basketbola līgas ceturtdaļfinālā “Liepāja/Triobet” spēja izlīdzināt rezultātu sērijā, ar 85:80 pieveicot “Valmieru/Ordo”. Liepājniekiem ar 22 punktiem uzvaru kaldināja Malkoms Grifins.

Pirmajās minūtēs abas komandas apmainījās ar precīziem uzbrukumiem, bet Malkoms Grifins ar trīs punktu metienu pirmo reizi mača trešajā minūtē izvirzīja vadībā “Liepāju/Triobet”. Pēc brīža Grifins realizēja arī divus punktus, sasniedzot rezultātu 11:8 par labu mājiniekiem. Pirmās ceturtdaļas vidū tālmetienu grozā raidīja Mareks Jurevičus, bet Roberts Krastiņš ātrajā uzbrukumā panāca rezultātu 18:11, liekot Uvim Helmanim pieprasīt minūtes pārtraukumu. Ceturtdaļas izskaņā uguņoja liepājnieku gados jaunais uzbrucējs Rihards Bērziņš, raidot grozā trīs no trīs tālmetieniem, bet mājinieku līdzjutējus nedaudz atvēsināja Haralds Kārlis, realizējot stūra trejaci. Pēdējā rezultatīvā darbība pirmajās desmit minūtēs izdevās Jurevičum, gūstot divus punktus ar sodu – 33:22.

Otrajā ceturtdaļā turpināja zem pretinieku groziem regulāri bumbas izcīnīt liepājnieki. Artjoma Butjankova trīs punktu gājiens panāca 14 punktu pārsvaru mājiniekiem. Valmieriešu uzbrukumu iekustināja Damjērs Pitss, divreiz pēc kārtas ar caurgājieniem izprovocējot pretiniekus uz noteikumu pārkāpumiem. Zem desmit punktu deficīta valmieriešiem neizdevās nokļūt, bet ceturtdaļas vidū Grifins pārgāja pāri centram un šāva bumbu grozā no tālās distances, sasniedzot rezultātu 43:28. Simts sekundes pirms puslaika noslēguma Karls Montgomerijs ātrajā uzbrukumā guva liepājnieku 50. punktu šajā mačā. Mača pirmā puslaika noslēdzošajās sekundēs pa tālmetienam realizēja Artūrs Ausējs un valmieriešu leģionārs Pitss, tādējādi komandām pārtraukumā dodoties pie rezultāta 53:36 par labu Kurzemes komandai.

Valmierieši rezultāta starpību otrajā puslaikā centās deldēt ar ārējās līnijas spēlētāju uzbrukumiem no groza apakšas, bet Grifinam vairākkārt izdevās rezultatīvi atbildēt. Tomēr Agrim Galvanovskim nācās pieprasīt minūtes pārtraukumu pēc Pitsa pārtvertas bumbas un diviem punktiem ātrajā uzbrukumā – 57:44 mājinieku labā. Trešās ceturtdaļas vidū “Valmierai” izdevās nokļūt zem desmit punktu starpības pēc Dora Fišera soda metieniem un Mārtiņa Laksas precīzā trīs punktu metiena – 51:57 no valmieriešu pozīcijām. “Liepājai” desmit punktu vadību atguva komandas biedriem divreiz groza apakšā atrodot brīvo Artjomu Butjankovu. Noslēdzošajā ceturtdaļas minūtē liepājniekiem trejaci realizēja Džeilens Stīls, bet Lauris Blaus izkaroja vietu groza apakšā, ar diviem punktiem noslēdzot trešo ceturksni. Pirms noslēdzošās spēles daļas rezultāts bija 69:58 par labu liepājniekiem.

Izšķirošās ceturtdaļas sākumā “Valmiera/Ordo” centās deldēt rezultāta starpību, bet Grifina rezultatīvā spēle ļāva mājiniekiem saglabāt pārsvaru. Vidzemes komandai rezultāta starpību neļāva deldēt vājā precizitāte no tālās distances, kā arī pieļautās kļūdas, nesaprototies uzbrukumu veidošanā. Ceturtdaļas vidū Kārlis Lasmanis ar tālmetienu sasniedza “Liepājai” 16 punktu pārsvaru, rezultāts 79:63. Trīs minūtes pirms mača noslēguma Pitsam izdevās gūt trīs punktus, bet Laksa pārtvēra bumbu, gūstot divus punktus ātrajā uzbrukumā, kas ļāva “Valmierai” panākt 72:81. Īsā laikā vēlreiz valmieriešiem izdevās pārtvert bumbu, nonākot septiņu punktu atstatumā. Tomēr pie pretējā groza Butjankovs trieca bumbu grozā ar pārkāpumu, realizējot trīs punktu gājienu. Minūti pirms pamatlaika beigām Damjērs Pitss guva četrus punktus pēc kārtas, pietuvojot “Valmieru” līdz 78:84. Noslēdzošajā minūtē Pitss ar lielisku piespēli atrada Fišeru, kurš ar danku samazināja starpību līdz četriem punktiem. Ausējs no soda metiena līnijas realizēja tikai vienu brīvmetienu, bet pēdējās sekundēs Laksa netrāpīja divus tālmetienus. Līdz ar to ceturtdaļfināla sērijas otrajā mačā “Liepāja/Triobet” guva panākumu ar 85:80, izlīdzinot rezultātu sērijā 1-1.

“Liepāja/Triobet” – “Valmiera/Ordo” 85:80 (33:22, 20:14, 16:22, 16:22).

Foto galerija

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz