Otrdiena, 7. maijs Henrijs, Jete, Henriete, Enriko

Liepāja varonīgi cīnās pret “eņģeļu” pārspēku

06.01.2017 20:23

Piektdien, 6. janvārī, “Vega 1/Liepāja” zaudēja Slovākijas superklubam “Good Angels” ar 58:76.

Slovākijas kluba priekšējā līnija bija tik labi nokomplektēta, ka liepājniecēm, lai noturētos cīņā, vajadzēja iemest daudz metienu no ārpuses. Spēles pirmajās minūtēs viņas to paveica lieliski. Kristīna Petermane, Kriste Druskite un Ieva Vītola iemeta trīs tālmetienus, turklāt Petermane teicami izmantoja izdevības doties garāmgājienos un gūt punktus ar sodu. Pirmās ceturtdaļas otrajā pusē liepājnieču precizitāte samazinājās, taču Silarājas trāpītie soda metieni un Ilzes Jākobsones tālmetiens pēdējā sekundē ļāva desmitminūti noslēgt savā labā – 23:20.

Košice spēlēja uz groza apakšu, izdarot nepārtrauktu spiedienu soda laukumā. Līdz pirmā puslaika beigām slovākietes ”krāsā” guva 30 punktus, kamēr Liepājas guvums bija trīsreiz mazāks. Pretinieces pārņēma iniciatīvu, taču nespēja iegūt lielu pārsvaru. Kristīnes Silarājas, Jākobsones un Petermanes pašaizliedzīgā cīņa, uzņemoties iniciatīvu uzbrukumu noslēgumos, palīdzēja turēties līdzi. Brīdi pirms puslaika beigām Petermanes otrais tālmetiens izvirzīja mājinieces vadībā – 40:39.

Otrajā puslaikā pretinieču augumu pārsvars, gūtie punkti ātrajās pārejās un atkārtoto iespēju izmantošana tomēr nosvēra svaru kausus Košices labā. Neraugoties uz to, liepājnieces cīnījās līdz galam. Pirms pēdējām 10 minūtēm komandas šķīra tikai septiņi punkti – 52:59. Galotnē ”Good Angels” palielināja pārsvaru par 11 punktiem.

Vega 1/Liepāja – Good Angels 58:76 (23:20, 17:19, 12:20, 6:17).