Sestdiena, 18. maijs Inese, Inesis, Ēriks

Liepājai 28 punkti ātrajos izrāvienos un piektā uzvara pēc kārtas

16.02.2019 17:46

Latvijas, Igaunijas un Lietuvas basketbola līgā sestdien, 16. februārī, notiek trīs spēles. “Liepāja/LSSS” savā laukumā uzvarēja Latvijas U16 izlasi ar 103:65.

Kaspara Mājenieka un Mārtiņa Līča-Līcīša trenētā komanda izcīnīja piekto uzvaru pēc kārtas. Tāda pati sērija liepājniecēm bija pa spēkam decembrī un janvāra sākumā. Šoreiz izdevās sasniegt sezonas rekordu pārķertajās bumbās, paveicot to 22 reizes (”Vega 1/Liepāja” rekords ir 29 bumbas).

Pirmais puslaiks izvērtās ļoti rezultatīvs – komandas guva 104 punktus. Liepājai bija vairāk ieroču uzbrukumā, tādēļ mājinieces izrāvās vadībā ar 61:43. Pēc pārtraukuma Vēju pilsētas meitenes uzlaboja sniegumu aizsardzībā un turpināja radīt situācijas vieglu punktu gūšanai – visā spēlē Liepāja guva 28 punktus ātrajos izrāvienos.

Latvijas U16 izlases rindās debijas spēle bija Martai Zariņai. TTP audzēkne iemeta tālmetienu, bet četras kolēģes – Samanta Gabranova, Šarlote Pētersone, Paula Cirša un Anastasija Černova – sameta vismaz 10 punktus katra.

Liepāja/LSSS – Latvijas U16 izlase 103:65 (29:24, 32:19, 24:6, 18:16)

Liepāja: Loceniece 22 (2p 6/7, 3p 3/7, 1p 1/2; 3pb), Grigorjeva 17 (2p 8/11, 1p 1/1; 9ab), Meļķe 14, Ivaščanka 13 (9ab), Ansone 12, Rozenboma 8 (6ab, 5rp, 6pb), Petermane 6, Karlīna Kalna 5, Trankale 4, Baumane 2, Ilze Kalna, Ruperte.
U16 izlase: Cirša 16 (2p 7/14, 3p 0/3, 1p 2/2; 7ab, 3pb), Pētersone 13 (2p 6/10, 3p 0/2, 1p 1/1; 3pb), Černova 11 (5ab), Gabranova 10, Korzāne 9, Zariņa 3, Vīksne 2 (5ab), Erbsa 1.
Tiesneši: Mārtiņš Kozlovskis, Jānis Sudmalis, Ģirts Splīte.