Liepājai kaujiniecisks neizšķirts pret Zvirgzdiņa trenēto klubu “Rostov-Don”

09.01.2013 15:40

“Liepājas Papīra” basketbolistes otrdien, 8. janvārī, aizvadīja pirmo pārbaudes spēli 2013. gadā, savā laukumā cīnoties neizšķirti 58:58 pret Ainara Zvirgzdiņa trenēto Krievijas Premjerlīgas klubu “Rostov-Don”. Komandas atkārtoti tiksies 12. janvārī plkst. 12:00 Liepājas Olimpiskajā centrā.

Rostovas pie Donas klubam no 6. līdz 20. janvārim ir divu nedēļu pauze, kura laikā komanda Liepājā aizvada treniņnometni. Tās ietvaros paredzētas trīs pārbaudes spēles pret “Liepājas Papīra” un “RTU/Merks” komandām.

Atbilstoši Krievijas Premjerlīgas vajadzībām, vienība nokomplektēta ar garām spēlētājām, tāpēc “Liepājas Papīram” radās grūtības cīņā zem groziem. Pirmajā puslaikā viešņas izcīnīja 11 atlēkušās bumbas uzbrukumā, savukārt otrajā divdesmitminūtē liepājnieces atļāva viņām savākt tikai trīs bumbas. Uzvarēta pirmā un ceturtā ceturtdaļa, bet noslēgumā fiksēts kaujiniecisks neizšķirts 58:58 (21:14, 10:13, 12:20, 15:11).

Divas Liepājas spēlētājās – Džonselina Piterkina un Sabīne Egle – spēli pabeidza ar “double-double”, savukārt Alise Piterniece iemeta 4 no 7 tālmetieniem.

Liepāja: Piterniece 20 (2p 4/8, 3p 4/7), Peterkin 14 (11ab), Egle 11 (10ab), Cirša 9, Jagmina 2, Kruga 2, Šēna, Melberga, Janaite, Būmeistare, Alilujeva.
Rostova pie Donas: Gogija 16 (10ab), Pavlova 15, Vorobjova 9, Gobelič 6, Grigorjeva 4, Žitnaja 4, Kotova 2, Podpļetennaja 2, Vulič, Kļimenko, Beļajeva.