Otrdiena, 23. aprīlis Jurģis, Juris, Georgs

“Liepājai/Triobet” piektā uzvara pēc kārtas

31.10.2015 17:52

”Aldaris” Latvijas Basketbola līgas (LBL) regulārā čempionāta spēlē ”Liepāja/Triobet” komanda šovakar savā laukumā ar 73:46 pārliecinoši pieveica ”Barons/LDz” basketbolistus, svinot sesto panākumu turnīra septiņās aizvadītajās spēlēs.

Rezultatīvākais uzvarētāju rindās ar 15 punktiem bija Toms Leimanis, bet double-double sakrāja Stīvens Zaks, kurš guva 11 punktus un izcīnīja 18 atlēkušās bumbas, kā arī bloķēja četrus metienus. ”Barons/LDz” rindās desmit punktu robežu sasniedza tikai Roberts Freimanis, kura kontā arī astoņas bumbas zem groziem, taču arī sešas kļūdas.

”Barons/LDz” komandai pirmos punktus mačā izdevās gūt tikai 6. minūtē, kad liepājnieki jau bija veikuši izrāvienu 8:0, bet spēles turpinājumā viesi atbildēja ar 11:2 izrāvienu, kas otrās ceturtdaļas sākumā ļāva pārņemt vadību (11:10). Tomēr otrajā ceturtdaļā ”Liepāja/Triobet” atrada ritmu uzbrukumā un sāka palielināt pārsvaru, puslaikā beigās panākot jau +14 (35:21).

Trešās ceturtdaļas pirmajās piecās minūtēs ”Liepāja/Triobet” deva izšķirošos triecienu un ielika drošus pamatus uzvarai, veicot 11:2 izrāvienu, bet pirms pēdējām desmit minūtēm laukuma saimniekiem bija +25 (57:32).
Liepājas klubam šī bija piektā uzvara pēc kārtas LBL turnīrā, kurā līdz šim piedzīvots tikai viens zaudējums – 3. oktobrī izbraukumā pret šosezon vēl nezaudējušo ”Valmieru/Ordo” (67:71). Tikmēr ”Barons/LDz” piedzīvoja piekto zaudējumu pēc kārtas un kluba pašreizējā bilance ir identiski pretēja – septiņās spēlēs tikai viena uzvara, kas LBL kopvērtējumā ļauj apsteigt tikai Latvijas Universitātes komandu.

”Liepāja/Triobet” – ”Barons/LDz” 73:46 (10:8, 27:18, 20:6, 16:14)

Liepāja/Triobet: Leimanis 15 (3 pārtv.b.), Zaks 11 (18 atl.b., 4 bloki), Sokolovs 11, Ričards 10 (6 atl.b.), Helmanis 7 (5 atl.b.), G. Antrops 7, Aizpurs 5, J. Antrops 4 (3 pārtv.b.), Krastiņš 3, Grigaļūns.
Barons/LDz: Freimanis 10 (8 atl.b., 6 kļūdas), Kolimons 6, Zonne 6, Rolends 6 (5 atl.b.), Mednis 4, Mētra 3, Hips 3 (8 atl.b.), Ausējs 3, Nārķis 3, Dārgais 2 (5 atl.b.).