Ceturtdiena, 2. maijs Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

“Liepājai” zaudējums Tartu LIBL mačā ar Vētras vadīto vienību

“Liepāja” piektdien Tartu cieta zaudējumu “Pafbet” Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas (LIBL) spēlē ar Gundara Vētras vadīto “Tartu Universitāte”/”Maks & Moorits”. Liepājnieki piekāpās ar 63:78 (20:17, 16:20, 7:21, 20:20).

22.12.2023 20:44

Liepājnieki maču pēc diviem Klāva Dubulta iemestiem soda metieniem sāka ar 10:2 izrāvienu, sešus punktus šajā laikā gūstot Kristapam Migliniekam, bet mājinieki tūlīt atbildēja ar 11 pēc kārtas gūtiem punktiem, pēc Merta Rosentāla diviem precīziem soda metieniem panākot 13:10.

Pirmajā puslaikā abas komandas vēl tikai reizi panāca lielāku pārsvaru par pieciem punktiem, 17.minūtē pēc Kristjana Kitsinga trīspunktnieka panākot 35:27.

Izšķirošo atrāvienu mājinieki veica trešās ceturtdaļas beigās, kad guva astoņus punktus pēc kārtas, ceturtdaļas beigās panākot 58:43.

Liepājas komandas rindās 12 punktus, desmit atlēkušās bumbas, kā arī pa septiņām rezultatīvām piespēlēm un kļūdām sakrāja Kristaps Ķilps, bet 10 punktus guva Emīls Krūmiņš.

Mājiniekiem 18 punktus guva Rosentāls, 17 punktus un sešas atlēkušās bumbas sakrāja Anatolijs Šundels, bet 15 punktus un 12 atlēkušās bumbas – Erons Menzīss.

Rinalds Mālmanis mājinieku rindās nedaudz vairāk nekā 20 minūtēs guva desmit punktus, kā arī sakrāja septiņas atlēkušās bumbas un piecas rezultatīvas piespēles.

“Liepāja” ar bilanci 8-7 ir devītā, bet Tartu klubs ar bilanci 11-5 ir piektais.

Liepājnieki pēc trīs neveiksmju sērijas pirms piektdienas cīņas bija svinējuši trīs uzvaras, ar 88:65 izbraukumā pārspējot “Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola”, ar 75:65 mājās – “Parnu Sadam” un ar 84:81 pagarinājumā – “Rīgas Zeļļus”.