Otrdiena, 21. maijs Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna

Liepājas basketbolisti aizraujošā finālā pieveic Saldus novadu (video)

08.07.2012 19:20

Svētdien, 8.jūlijā, Latvijas III Olimpiādes pēdējā sacensību dienā sadalīti medaļu komplekti visos komandu sporta spēļu veidos.

Basketbolā vīriešiem finālā Liepāja pēdējā mača sekundē ar 74:72 uzvarēja Saldus novadu, bet spēlē par trešo vietu Gulbenes novads ar 91:81 apspēlēja Ventspili. Finālmačā vadībā pārmaiņus bija abas komandas, bet precīzais Toma Leitera metiens līdz ar spēles beigām izrādījās uzvaru nesošais Liepājai.

Basketbolā sievietēm finālā Rīga ar 78:55 uzvarēja Kandavas novadu, bet mačā par trešo vietu Ventspils ar 87:54 pieveica Liepāju.

Futbolā sievietēm par čempionēm kļuva Liepāja, kas apļa turnīrā aiz sevis atstāja Rīgu, Tukuma novadu, Pļaviņu novadu un Ventspili.

Plašāka informācija mājaslapā latvijasolimpiade.lv sadaļā ”Rezultāti”.