Piektdiena, 17. maijs Umberts, Herberts, Dailis

“Liepājas lauvas 2” cieš trešo neveiksmi sezonā

10.02.2012 22:06

Šovakar Latvijas Basketbola līgās (LBL) 2. divīzijas turnīrā mačā Cēsīs vietējā “Dārznieks/Cēsis” vienība ar Jāni Kliesmetu priekšgalā ar 71:67 pieveica LBL 2. divīzijas vicelīderus “Liepājas lauvas 2” vienību, kurai tas bija vien trešais zaudējums šajā sezonā.

Maču nedaudz sekmīgāk uzsāka viesi, pirmās ceturtdaļas vidū iekrājot četru punktu pārsvaru (11:7). Ceturtdaļas otrajā pusē nedaudz veiksmīgāk darbojās mājinieki, kuriem izdevās izvirzīties vadībā ar trim punktiem pēc 10 nospēlētām minūtēm (18:15).

Otro ceturtdaļu liepājnieki uzsāka ļoti aktīvi un arī rezultatīvi, ceturtdaļas pirmajā pusē iekrājot 12 punktu pārsvaru (33:21). Cēsinieki puslaika beigu daļā spēja ievērojami sadeldēt viesu pārsvaru. Pēc 20 nospēlētām minūtēm viesiem plus četri – 38:34.

Ar Krūmiņa pūlēm otrā puslaika sākumā viesi palielināja savu pārsvaru, un trešās ceturtdaļas vidū tas sasniedza astoņus punktus – 49:41. Ceturtdaļas turpinājumā viesiem neizdevās ievērojami vairāk palielināt pārsvaru, jo mājinieki prasmīgi darbojās aizsardzībā. Mājiniekiem mīnus 11 pirms ceturtās ceturtdaļas (47:58).

Ceturto ceturtdaļu mājinieki uzsāka ļoti apņēmīgi, nepilnu četru minūšu laikā sadeldēt viesu pārsvaru līdz četriem punktiem (61:57). Turpmākajās minūtēs norisinājās ļoti saspringta cīņā, un brīdī, kad tablo vēstīja, ka līdz ceturtās ceturtdaļas noslēgumam ir vēl jāspēlē viena minūte un vienpadsmit sekundes, mājinieki panāca izlīdzinājumu (65:65). Turpmākajā laikā viesi guva vien divus punktus, savukārt mājinieki pamanījās gūt sešus punktus, svinot uzvaru visā mačā ar 71:67.

Jānis Kliesmets, kaldinot savas komandas uzvaru, sasniedza double-double – viņa kontā 15 punkti un 14 atlēkušās bumbas. Kliesmets saviem partneriem atdeva arī 7 rezultatīvas piespēles. Zaudētāju rindās pa 20 punktiem guva Roberts Krūmiņš un Roberts Krastiņš.