Piektdiena, 17. maijs Umberts, Herberts, Dailis

“Liepājas Lauvas 2” izrauj uzvaru pār “Ventspils Augstskolu”

06.04.2011 23:24

Uzvaru Latvijas Basketbola līgas (LBL) otrās divīzijas ceturtdaļfināla otrajā spēlē trešdien izcīnīja “LiepājaslLauvas 2”, kas savā laukumā ar 72:70 (16:20, 15:15, 23:22, 18:13) sīvā cīņā uzvarēja “Ventspils Augstskolas” komandu, izlīdzinot rezultātu sērijā.

Uzvaru “Liepājas lauvas 2” komandai atnesa Arnolda Helmaņa precīzais divpunktu metiens sekundi pirms spēles beigām.

Kopā Helmanis šajā mačā guva 25 punktus un izcīnīja 11 atlēkušās bumbas, bet ar 19 punktiem savai komandai palīdzēja Roberts Stumbris.

Savukārt “Venspils Augstskolas” komandā rezultatīvākais ar 20 punktiem bija Ervīns Jonāts, bet Kārlis Apsītis guva 16 punktus.

Sērijā līdz divām uzvarām rezultāts kļuva neizšķirts 1-1. Kā ziņots, pirmajā mačā otrdien ventspilnieki izcīnīja pārliecinošu uzvaru savā laukumā ar rezultātu 83:48.

Abu komandu izšķirošā, trešā spēle notiks jau ceturtdien.

Kā ziņots, regulārajā čempionātā “Ventspils Augstskola” ar 17 uzvarām 22 spēlēs ieņēma otro vietu, bet “Liepājas lauvas 2” ar 11 panākumiem ierindojās septītajā pozīcijā.

Pusfinālā šī pāra uzvarētāji spēkosies ar Gulbenes “Buki” un Ogres BS komandu pāra spēcīgāko komandu. Šajā sērijā pašlaik ar 1-0 vadībā atrodas “Buki” komanda.

Kā ziņots, pusfinālā jau iekļuvusi regulārā čempionāta spēcīgākā komanda “Jūrmala/Fēnikss”, kas ceturtdaļfināla sērijā ar 2-0 uzvarēja Jelgavas “Zemgale-LLU”.

Vēl vienā pārī BAA “Rīga” pašlaik ar 1-0 ir vadībā pret “Saldus” basketbolistiem.