Piektdiena, 17. maijs Umberts, Herberts, Dailis

“Liepājas lauvas 2” uzvar “RSU”

10.10.2011 15:23

Sestdien, 8. oktobrī, pirmās šīs sezonas mājas spēles aizvadīja “Liepājas Lauvas 2” basketbolisti, kas ne bez grūtībām pārspēja “RSU” komandu, informē LOC sporta projektu vadītājs Mārtiņš Kozlovskis.

“Liepājas lauvas 2” basketbolisti sestdien savu skatītāju klātbūtnē eksaminēja “RSU” komandu jeb Rīgas Stradiņa Universitātes basketbolistus. Abas komandas pirmajā sezonas spēlē bija izcīnījušas uzvaru, līdz ar to, šī spēle bija gaidāma spraiga un interesanta.

Aivara Vīnberga vadītie studenti šo spēli uzsāka ļoti gausi, par ko mājinieki savus pretiniekus sodīja ļoti skarbi – starta izrāviens (15:0) un viesu pirmie punkti krita tikai pēc nospēlētām astoņām minūtēm. Viesi pamazām atguvās un pirmā puslaika izskaņā mājinieku rezultāta starpība saruka zem 10 punktiem. Mača turpinājumā tomēr Liepājas jaunieši saglabāja savu pārsvaru un svinēja savu otro panākumu ar rezultātu 78:66.

Jau otro spēli pēc kārtas teicamu sniegumu liepājniekiem nodemonstrēja Ingus Jakovičs, kurš šoreiz pretinieku grozā sabēra 27 punktus. Ar 22 punktiem šajā mačā izcēlās Roberts Stumbris. Savukārt, pretiniekiem ar 17 gūtajiem punktiem labākais bija Svens Vilks.

“Liepājas Lauvas 2” – “RSU” 78:66 (18:8, 18:19, 20:26, 22:13)