Svētdiena, 5. maijs Ģederts, Ģirts

“Liepājas Lauvas-2” zaudē komandai “Līvāni”

28.09.2013 23:03

Šovakar aizvadītas divas spēles Latvijas Basketbola čempionāta otrajā divīzijā (LBL2). Pie pirmajām uzvarām savās pirmajās spēlēs tika “Ventspils Augstskola” un RNS-D”Līvāni”, kas uzvarēja attiecīgi “Jēkabpili-2” (105:80) un “Liepājas Lauvas-2” (90:76).

“Liepājas Lauvas-2″ labāk uzsāka maču un septītajā minūtē ieguva sešu punktu pārsvaru – 14:8. RNS-D/”Līvāni” pirmoreiz vadībā izvirzījās tikai 13.minūtē, kad divus punktus ar sodu guva Didzis Bērziņš (28:27), un nākamreiz liepājnieki tika vadībā pamatlaika vien 36.minūtē – pēc Jēkaba Paipas precīzā tālmetiena rezultāts kļuva 75:74 mājinieku labā. Taču atlikušās nepilnas piecas minūtes laukumā dominēja līvānieši, kas šo periodu uzvarēja ar 16:1, bet visu spēli – ar 90:76.

Nākamo spēli “Ventspils Augstskola” aizvadīs jau rīt, kad uzņems RNS-D/”Līvānus”, bet “Jēkabpils-2” citā Kurzemes pilsētā Liepājā viesosies pie “Liepājas Lauvām-2”.

Liepājas Lauvas-2 – RNS-D/Līvāni 76:90 (23:22, 17:20, 21:23, 15:25)
LL-2: Kalve 16, Paipa 13, Krastiņš 12 (12ab), Krūmiņš 10 (5rp, 4kļ), Silnieks 9, Rodovičs 9, Košeļevs 2, Ozolnieks 2, Šukteris 2, Kabiņeckis 1, Ķeiris.
Līvāni: Ķikuts 26 (4kļ), Bērziņš 24 (9rp, 8ab, 3pb, 3kļ), Kokins 14 (9ab), Celmiņš 13 (4kļ), Suhanovs 4, Maskalāns 3, Zarāns 2, Grāveris 2, Makars 2, Norkārklis.