Svētdiena, 19. maijs Sibilla, Teika, Lita

“Liepājas Lauvas” basketbolisti sīvā cīņā pārspēj “Barons” vienību

06.02.2010 19:40

Latvijas Basketbola līgas (LBL) pirmās divīzijas spēlē sestdien “Liepājas Lauvas” basketbolisti ar rezultātu 81:80 (20:28, 17:12, 23:17, 21:23) izbraukumā pārspēja pagājušās sezonas valsts vicečempionus “Barons”.

Kaut arī pēc trešās ceturtdaļas mājiniekiem bija trīs punktu deficīts, viņi pēdējās desmit minūtes uzsāka sekmīgāk un ieguva pat piecu punktu pārsvaru. Tomēr “Liepājas Lauvas” vienība nepadevās un pusotru minūti pirms mača beigām Laimonis Kisielis ar tālmetienu atguva tai vadību, bet vēl pēc brīža Edgars Jeromanovs realizēja vēl vienu tālmetienu un rezultāts kļuva 81:77.

Agnis Čavars ar tālmetienu vēl spēja rezultāta starpību samazināt līdz minimumam, bet pēdējie uzbrukumi nevienai no komandām vairs nebija precīzi.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 21 gūto punktu bija Juris Patmalnieks, bet “Barons” vienībā 25 punkti un astoņas rezultatīvas piespēles Oricevejunmi Efedžuku kontā.

LBL pirmās divīzijas kopvērtējumā pēc šī mača “Barons” ar 14 uzvarām 18 spēlēs saglabāja otro vietu, bet “Liepājas Lauvas” ar 11 panākumiem 17 spēlēs ieņem trešo pozīciju.