Svētdiena, 19. maijs Sibilla, Teika, Lita

“Liepājas lauvas” piekāpjas BK “Barons”

09.12.2009 21:35

Šodien Latvijas Basketbola līgas 1.divīzijas spēlē ”Barons” savā laukumā ar rezultātu 90:82 pārspēja ”Liepājas lauvas” vienību. Rezultatīvākais uzvarētājiem bija Ivars Timermanis, kurš guva 35 punktus.

Pats spēles sākums veiksmīgāks padevās viesiem, kuri panāca 5:0. Taču ātri vien Ivars Timermanis atguva piecus punktus un panāca neizšķirtu. Turpinājumā ritēja līdzīga cīņa un nevienai komandai neizdevās veikt vērā ņemamu atrāvienu. Pēc otrā Timermaņa tālmetiena “Barons” panāc +2 – 15:13. Turpinājumā vairs nekas būtiski nemainījās un laukuma saimnieki ceturtdaļu noslēdza ar +2 – 20:18.

Otro ceturtdaļu ar izrāvienu 10:1 iesāka “Barons”, kuri panāca 30:19. Viesi atguvās, taču samazināt pārsvaru viņiem neizdevās. Vienu brīdi “Lauvas” pietuvojās līdz septiņiem punktiem, taču puslaika beigās četrus punktus guva Oricevejunmi Efedžuka, kas “Barons” basketbolistiem ļāva puslaikā doties ar +11 – 46:35.

Pēc pārtraukuma laukuma saimnieki panāca +14, taču turpinājumā viesi lēnām sāka atspēlēties, un pēc Klāva Ansona trešās ceturtdaļas izskaņā gūtiem diviem punktiem, “Lauvas” rezultāta starpību samazināja līdz mīnus pieci – 52:57. Taču trešās ceturtdaļas pašās beigās 2+1 gājiens padevās Timermanim, un pirms pēdējām desmit minūtēm 60:52 par labu baroniem.

Pēdējā ceturtdaļa iesākās līdzīgi, kur “Barons” nosargāja savu pārsvaru, taču turpinājumā viesi ar precīziem metieniem samazināja pārsvaru un, pēc nospēlētām piecām minūtēm, rezultāta starpība bija vairs tikai – 66:67. Taču tad savu vārdu teica Aigars Vītols, kurš īsā laikā guva piecus punktus un panāca +4 baronam – 75:71. Spēles izskaņā līdera lomu uzņēmās Timermanis, kurš tādejādi ļāva “Barons” basketbolistiem izcīnīt uzvaru ar 90:82.