Svētdiena, 19. maijs Sibilla, Teika, Lita

“Liepājas Lauvas” spēles izskaņā piekāpjas “Rock”

26.10.2009 21:13

Šovakar “Liepājas Lauvas” basketbolisti Igaunijā Baltijas Basketbola līgas (BBL) Elites divīzijas kārtējā spēlē ar rezultātu 60:64 piekāpās vietējiem “Rock” basketbolistiem.

Spēli veiksmīgāk iesāka mājinieki, kuri veica izrāvienu ar 10:0. Taču “Lauvas” ātri vien septiņus punktus atguva. Pēc pāris minūtēm “Rock” basketbolisti atkal veica nelielu izrāvienu un panāca 16:9. Pirmās ceturtdaļas beigas nedaudz veiksmīgāki bija mūsu basketbolisti, kuri atguva četrus punktus – 13:18 par labu “Rock”.

Otro ceturtdaļu veiksmīgāk iesāka jau mūsu basketbolisti, kuri ātri vien pretinieka grozā sameta septiņus punktus, tādejādi izvirzoties vadībā ar 20:18. Turpinājumā ritēja līdzīga cīņa, taču pēc otrajā ceturtdaļā nospēlētām sešām minūtēm liepājnieki jau panāca piecu punktu pārsvaru – 27:22. Taču mājinieki saņēmās un pirmā puslaika beigās iemeta astoņus punktus pēc kārtas, kamēr “Lauvas” neguva ne punktu – 30:27 pēc pirmā puslaika par labu “Rock”.

Pēc pārtraukuma “Rock” sāka spēlēt daudz aktīvāk un jau pēc nospēlētām trijām minūtēm laukuma saimnieki panāca +10. Nedaudz vēlāk “Lauvas” samazināja rezultāta starpību līdz sešiem punktiem, taču atkal nenospēlēts aizsardzībā un jau +11 “Rock” basketbolistiem. Trešās trešdaļas izskaņā liepājniekiem tomēr izdevās atgūt trīs punktus un pirms pēdējām desmit minūtēm rezultāts bija 52:44 par labu “Rock”.

Ceturtajā ceturtdaļā “Lauvas” centās samazināt rezultātu starpību, taču mājinieki to neļāva. Spēles izskaņā liepājniekiem no -8 izdevās pietuvoties līdz -2, taču pašās beigās desmit sekundes līdz ceturtās ceturtdaļas beigām “Rock” basketbolists Morisons panāca +4, kas arī kļuva par spēles gala rezultātu – 64:60 par labu “Rock”.