“Liepājas lauvas” zaudē Klaipēdā

17.01.2009 21:27

Sestdien SEB BBL Izaicinājuma kausa spēlē “Liepājas lauvas” izbraukumā piedzīvoja zaudējumu pret Klaipēdas ”Neptunas” ar rezultātu 71:85. Rezultatīvākais liepājnieku rindās bija Aleksejs Zorins, kurš guva 18 punktus. Sestdien pēdējā SEB BBL Izaicinājuma kausa kārtā “Liepājas lauvas” izbraukumā cīnījās pret Klaipēdas ”Neptunas”.

Pēc pagājušās uzvaras pār Gulbenes ”ASK/Bukiem” liepājniekiem vēl nebija nodrošinājuši vietu izslēgšanas cīņās, tādējādi komandai bija svarīgi uzvarēt.

Līdzīgi kā Gulbenes ”ASK/Bukiem” spēlē pret ”Aisciai”, arī liepājniekiem neizdevās spēles sākums. ”Neptunas” veica nelielu izrāvienu pirmo divu minūšu laikā, panākot 8:2. ”Liepājas lauvas” gan spēja nedaudz samazināt rezultāta starpību, tomēr ne līdz minimumam. Jāpiebilst, ka pirmā ceturtdaļa abu komandu izpildījumā bija pietiekoši nerezultatīva, ar zemu metienu precizitāti un laukumā vairāk dominēja aizsardzība. Pēdējā ceturtdaļas pusotrā minūtē liepājniekiem izdevās divi precīzi raidījumam, samazinot starpību līdz minimuma – 14:15, kas arī bija pirmās ceturtdaļas beigu rezultāts. Arī otrajā ceturtdaļā starp komandām turpinājās līdzīga cīņa, kā arī nerezultatīva. ”Neptunas” gan spēja noturēt savu iekrāto pārsvaru, ceturtdaļas vidū atrodoties vadībā ar 24:21. Spēle nedaudz atdzīvojās puslaika beigās, kad komandām izdevās iemest dažus metienus, kā rezultātā pirmās divdesmit minūtes noslēdzās ar 33:27 ”Neptunas” labā.

Trešā ceturtdaļa kopumā bija pietiekoši rezultatīva, komandas sāka mest precīzāk, kas arī izpaudās rezultātā. ”Liepājas lauvas” mēģināja atspēlēties un panākt neizšķirtu, tomēr tiem tas neizdevās, jo ”Neptunas” droši kontrolēja spēles gaitu un spēja nosargāt iekrāto sešu punktu pārsvaru. Savukārt līdz ceturtdaļas beigām mājinieki paspēja veikt būtisku izrāvienu, pirms pēdējās ceturtdaļas esot vadībā ar 64:47, kas neliecināja, ka ”Liepājas lauvas” varētu lauzt spēles gaitu. Ceturtajā ceturtdaļā viesi nespēja samazināt rezultāta starpību, savukārt ”Neptunas” droši noturēja iekrāto pārsvaru pēc trešās ceturtdaļas, tādējādi ”Liepājas lauvas” piedzīvoja zaudējumu ar 71:85.