Svētdiena, 19. maijs Sibilla, Teika, Lita

“Liepājas lauvas” zaudē un beidz cīņu par čempiona titulu (video)

29.04.2012 16:45

Svētdien LBL pusfināla ceturto maču aizvadīja “Liepājas lauvas”, kas mājās ar 75:95 zaudēja BK ″Ventspils″ komandai.

Spēli Liepājā labāk sāka mājinieki, uzbrukumā nospēlējot precīzi, bet aizsardzībā regulāri piespiežot “Ventspili” kļūdīties. Pēc nospēlētām septiņām minūtēm “Lauvām” bija izdevies iekrāt septiņu punktu pārsvaru – 16:9.

Artūrs Strēlnieks ar tālmetienu otrās ceturtdaļas sākumā pirmo reizi vadībā izvirzīja ventspilniekus – 21:18. Spēles pirmais puslaiks turpinājās līdzīgā cīņā, bet pēdējā sekundē caurgājienu realizēja Džamārs Jangs, nodrošinot “Ventspilij” sešu punktu handikapu otrajam puslaikam – 39:33.

Spēles trešā ceturtdaļa pagāja uzbrūkošas basketbola un “Lauvu” kļūdu zīmē. Mājinieki kļūdījās regulāri, Mārtiņš Kravčenko deva piespēles pretiniekiem. “Ventspils” vairākus uzbrukumus noslēdza ar metieniem no spēles, kam klāt nāca soda metieni.

Ja pēc pirmā puslaika vēl bija intriga, tad trešās ceturtdaļas laikā tā izgaisa. “Ventspils” pēdējās 10 minūtes sāka ar komfortablu 28(!) punktu pārsvaru – 77:49. Viesi trešajā ceturtdaļā guva par vienu punktu mazāk nekā pirmajā puslaikā kopā.

“Lauvām” pēdējā ceturtdaļā ar tālmetieniem vienubrīd izdevās rezultāta starpību samazināt un zaudēt ar precīzi 20 punktiem – 75:95.

“Ventspils” sastāvā rezultatīvākais ar 22 punktiem bija Stīvs Grejs, bet “Lauvu” rindās 19 punkti Artūram Bricim, kurš realizēja četrus no sešiem tālmetieniem.

Finālā, kas sāksies 6. maijā, “Ventspils”, iespējams, tiksies ar VEF, kam 1. maijā var izdoties noslēgt savu pusfināla sēriju pret LU.