Sestdiena, 4. maijs Viola, Vizbulīte, Vijolīte

”Liepājas Metalurgs 2” cīņā par ”Final Four”

22.04.2011 15:02

Sestdien, 23. aprīlī, izšķirošo ceturtdaļfināla spēli Liepājas Olimpiskajā centrā aizvadīs ”Liepājas Metalurgs 2” basketbolistes, kuras mērosies spēkiem ar ”Tartu Kalev” komandu no Igaunijas, kur pirmajā spēlē tika piedzīvots zaudējums. Spēles sākums pulksten 17:00.

Abu komandu pirmajā spēlē Igaunijā uzvaru izcīnīja mājinieces, turklāt ar 14 punktu starpību – 55:69. Kā skaidroja komandas galvenā trenere Anete Pinstere, tad izšķirošo pārsvaru laukuma saimnieces veica tieši pēdējās minūtēs. Tā kā uzvarētāji tiek noskaidroti divu spēļu summa, tad cīņa Liepājā solās būt ārkārtīgi spraiga, jo ”Metalurgs 2” komandai der uzvara tikai un vienīgi ar 15(!) punktu starpību. Pretējā gadījumā sapnis par ”Final Four” būs izsapņots un šī sezona būs beigusies.

Atgādinām, ka ”Liepājas Metalurgs 2” basketbolistes regulāro čempionātu noslēdza kā B grupas uzvarētājas 14 aizvadītajās spēlēs izcīnot 12 uzvaras un piedzīvojot tikai divus zaudējumus. Ļoti viegli tik pārvarēts arī astotdaļfināls, kur divu spēļu summā ar rezultātu 152:89 tika sagrautas ”Jelgavas” spēlētājas, bet ceturtdaļfināla pretinieces ir Igaunijas komanda ”Tartu Kalev”.

Ceturtdaļfināla uzvarētājas kvalificēsies finālturnīram ”Final Four”, kas norisināsies no 24. līdz 25. aprīlim Rīgā. Divas no komandām jau savu dalību izšķirošajām spēlēm ir nodrošinājušas un tās ir ”Avantis” ar Ievu Tāri priekšgalā un ”RTU Merks 2”.

Uzdevums liepājniecēm ir skaidrs – jāizcīna uzvara ar 15(!) punktu pārsvaru. To, vai mūsu pilsētas jaunajām basketbolistēm tas ir pa spēkam būs iespējams pārliecināties sestdien, 23. aprīlī, pulksten 17:00. Norises vieta paliek nemainīga – Liepājas Olimpiskais centrs.

”Liepājas Metalurgs 2” komandas sastāvs: Sabīne Egle, Agija Kruga, Zane Laumane, Diāna Daize, Krista Krasovska, Rendija Misus, Laura Šēna, Kristīne Āboliņa, Anna Gricjus, Zaiga Būmeistare, Sintija Šulme, Beāte Jagmine, Anna Preimane, Elīna Bože, Anna Freiberga

Galvenā trenere: Anete Pinstere.