Sestdiena, 4. maijs Viola, Vizbulīte, Vijolīte

“Liepājas metalurgs 2” pārliecinoši iesoļo ceturtdaļfinālā

12.04.2011 11:22

Pirmdien, 11. aprīlī, pārliecinošu uzvaru arī otrajā jaunās sieviešu basketbola līgas astotdaļfināla spēlē Liepājas Olimpiskajā centrā izcīnīja “Liepājas metalurgs 2” basketbolistes, kuras ar rezultātu 76:43 pārspēja “Jelgavas” komandu.

Atgādinām, ka tikai dažas dienas iepriekš abas komandas savā starpā tikās Jelgavā, kad tika aizvadīta pirmā “play-off” spēle. Tajā vairāk nekā pārliecinošu uzvaru izcīnīja liepājnieces (76:46) un līdzīgs scenārijs bija gaidāms arī Liepājā.

Jau spēles sākumu “Liepājas metalurgs 2” komanda izvirzījās vadībā un spēles gaitā savu pārsvaru tikai palielināja. Pirmo ceturtdaļu noslēdzot ar +6 (17:11).

Otrajā ceturtdaļā liepājnieces turpināja dominēt visos elementos. Šajā desmit minūtē Jelgavas pārstāvēm ļaujot gūt vien deviņus punktus, turklāt pašas sarūgtinot pretinieces ar divdesmit punktiem (37:20).

Tādejādi trešā(25:11) nu ceturtā ceturtdaļā(14:12) bija tikai formalitāte. Spēles gala rezultāts vairāk kā pārliecinošs – 76:43 “Liepājas Metalurgs 2” komandas labā.

Liepājniecēm šoreiz “double-double” Kristai Krasovskai 25 punkti un 14 atlēkušās bumbas, bet Sabīnei Eglei 13 punkti un 14 atlēkušās bumbas. Jelgavas komandā pa 11 punktiem Lienei Stalidzānei un Ancei Seikstulei.

Līdz ar to, “Liepājas metalurgs 2” pretinieces ceturtdaļfinālā būs Igaunijas pārstāves “Tartu Kalev” basketbolistes, kuras regulāro čempionātu noslēdza kā A grupas ceturtā spēcīgākā komanda. Uz doto brīdi vēl nav zināms precīzi spēļu datumi un laiki, taču pirmā spēle pagaidām ir plānota izbraukumā, 19. aprīlī, bet atbildes spēle Liepājā dažas dienas vēlāk – 22. aprīlī.

Komanda, kura būs pārāka šajā duelī iekļūs finālturnīrā, kur kvalificēsies četras labākās vienības.  “Final Four” norisināsies no 23. līdz 24. aprīlim Vidzemes pilsētā Saulkrastos.