Sestdiena, 18. maijs Inese, Inesis, Ēriks

“Liepājas Papīrs” komanda cieš sagrāvi pret “TTT Rīga”

01.02.2012 19:37

Šovakar Latvijas Sieviešu basketbola līgas (LSBL) regulārās sezonas turnīrā Liepājas sieviešu basketbola komanda “Liepājas Papīrs” ar graujošu rezultātu zaudēja ”TTT Rīga” basketbolistēm. Šoreiz rīdzinieces savā laukumā neatstāja nekādus variantus – uzvara ar 99:36.

Jau mača pirmajā ceturtdaļā ”TTT Rīga” basketbolistes liepājniecēm lika saprast, ka variantu šovakar pacīnīties par uzvaru nebūs – 29:8. Otrajā desmitminūtē viešņu murgsturpinājās – ne uzbrukumā, ne aizsardzībā nebija variantu, kas pēc pirmā puslaika deva -42 (18:60). Spēles atlikušajā daļā rīdzinieces spēli noveda līdz loģiskam iznākumam, izcīnot graujošu uzvaru ar rezultātu 99:36.

Rezultatīvākā uzvarētājām šoreiz bija Ieva Krastiņa – 23 punkti un sešas atlēkušās bumbas. ”Double-double” Līgai Šurkusai (19+13) un Gunai Lagzdiņai (12+10), bet produktīva spēle arī Evai Pavlovskai – 14 ači, astoņas bumbas zem groziem un sešas rezultatīvas piespēles. ”Liepājas Papīra” sastāvā 11 punktus guva Kristīna Cirša, bet astoņus pievienoja Zane Laumane.