Sestdiena, 11. maijs Milda, Karmena, Manfreds

Liepājniecēm zaudējums pret TTT komandu

TTT basketbolistes (17-0) svētdien, 13. februārī, uzvarēja Liepāju (12-5) ar 85:64. Vanesa Jasa iemeta visus septiņus metienus no spēles un guva 16 punktus. Liepājnieces iemeta 6 no 29 trīspunktu metieniem. Nākamā spēle 16. februārī pret ”Šiauliai-Vilmers”.

13.02.2022 21:39

Rīdzinieces labi sāka spēli. Ieva Pulvere iemeta divus tālmetienus, Šantela Hendija vienu, palīdzot TTT veikt 16:2 izrāvienu. Liepāja prata atspēlēties. Vispirms perimetrā izcēlās Enija Ķīvīte, pēc tam deviņus punktus no visām pozīcijām sameta Raivita Koreņika. Pēc pirmās ceturtdaļas 27:22 mājinieču labā.

Nākamajās 10 minūtēs rezultativitāte kritās. Liepājniecēm neveicās trīspunktu metienos (pirmajā puslaikā 3/17), bet tuvāk grozam izpaudās TTT garo spēlētāju pārsvars. Viešņas atrada risinājumu, agresīvi ejot uz apakšu un izprovocējot piezīmes. Liepājas spēlētājas Koreņika, Ance Aizsila un Majara Pereira puslaikā iemeta 12 no 13 soda metieniem, bet mājinieču pārsvars dubultojās – 44:33.

Liepāja pa īstam no distances neatvērās arī otrajā puslaikā. Ar vienu izņēmumu – Ketija Vihmane 11 no 14 punktiem sameta pēc pārtraukuma, taču no partnerēm perimetrā izcēlās tikai Aizsila. Rīdziniecēm bija plašāka izvēle – līdz cīņas beigām punktus guva 10 no 12 spēlētājām, turklāt rezervistes mikromačā guva virsroku ar 37:16.

Trešajā ceturtdaļā TTT ne reizi neļāva viešņām pietuvoties tuvāk par 11 punktiem, bet pusstundas beigās pārsvars sasniedza 15 punktu atzīmi – 63:48. Pēdējās 10 minūtēs rīdzinieču atrāviens svārstījās ap 20 punktiem.