Liepājnieces Kauņā iztur 25 minūtes, taču beigās piedzīvo zaudējumu

15.12.2019 19:01

“Douglas” Baltijas Basketbola līgā svētdien, 15.decembrī, “Liepāja/LSSS” izbraukumā Kauņā zaudēja “Aistes LSMU” ar 59:77.

Kaspara Mājenieka un Nika Lagzdiņa trenēta komanda svētdien uzbrukumā darbojās ar lielāku agresivitāti, tai skaitā cīnījās par katru atlēkušo bumbu. Tas deva vairāk iespēju zem groza un ļāva izprovocēt daudz piezīmju, tiesa, daudzi uzbrukumi palika nepabeigti pašu kļūdu dēļ. Līdz pārtraukumam liepājnieces trīsreiz biežāk kļūdījās (4-13) un nepārķēra nevienu bumbu (10-0).

Situāciju glāba agresivitāte zem groziem un labās sekmes trīspunktu metienos. Pirmajā ceturtdaļā Liepāja ar tālmetieniem sakrāja 80% punktu, panākot neizšķirtu – 15:15.

Nākamajās desmit minūtēs uzbrukuma noslēgumi kļuva daudzveidīgāki un, neraugoties uz daudzajām kļūdām, liepājnieces pirmo puslaiku pabeidza savā labā – 28:30.

Kauņas komanda īstos apgriezienus uzbrukumā ieslēdza otrajā puslaikā, trešajā ceturtdaļā sametot tikpat daudz punktu kā pirmajās 20 minūtēs.

Lai gan liepājnieces vairākumā gadījumu paspēja atgriezties aizsardzībā, daudzās kļūdas tika sodītas. “Aistes LSMU” visā spēlē pārķēra 19 bumbas un sameta 25 punktus pēc kļūdām, kamēr Liepājai divas pārķertas bumbas un trīs punkti.

Aistes LSMU – Liepāja/LSSS 77:59 (15:15, 13:15, 28:17, 21:12)

Aistes: Kazočiūnaite 16 (2p 5/9, 3p 2/6, 1p 0/1; 10ab, 5pb), Baltkojiene 15 (5rp, 3pb), Petrenaite 15 (5ab), Šegždaite 10 (10ab), Masionite 6, Kuzminskite 6, Bagdanavičiene 5, Kņizaite 2, Janionite 2, Sinickaite; Janušaite.
Liepāja: Loceniece 16 (2p 1/1, 3p 4/10, 1p 2/3), Trankale 14 (2p 1/3, 3p 3/6, 1p 3/4), Rozenboma 10 (6ab, 9rp, 5ip), Gotfrīda 9 (8ab, 5pp), Grigorjeva 6 (7ab), Kalna 2, Meļķe 2, Vihmane (4rp), Ansone.
Tiesneši: Šarunas Gabrilavičius, Simas Sirtautas, Renata Radišauskaite.