Sestdiena, 18. maijs Inese, Inesis, Ēriks

Liepājnieces viesos pārspēj LU

19.12.2011 19:32

Latvijas Sieviešu Basketbola līgas (LSBL) pirmdienas vienīgajā spēlē “Liepājas Papīra” basketbolistes noslēdzošajā ceturtdaļā prata atspēlēties un viesos ar 65:63 uzvarēt priekšpēdējā vietā esošās Latvijas Universitātes pārstāves.

Lai gan pirmajā puslaikā liepājnieces vadību zaudēja kopumā tikai uz 16 sekundēm, otrajā puslaikā uzvaras sasniegšanai bija krietni jānopūlas. Izšķirošais izrāviens tika izdarīts noslēdzošās ceturtdaļas pirmajā pusē, kad viena punkta deficīts tika pārvērsts deviņu punktu handikapā.

Tas gan neaiztaupīja saspringtu galotni – kurzemnieces kļūdījās un ļāva realizēt visus trīs soda metienus, taču prata noturēt pārsvaru uzvarēt ar 65:63.

Liepājnieču rindās Daiga Līne laukumā pavadīja visas 40 minūtes un guva 14 punktus, bet rezultatīvākā ar 18 bija Zane Alilujeva. LU komandā 19 punktus sameta Anete Vorma, bet Lāsma Bērziņa izcīnīja 10 atlēkušās bumbas.

Ar 14 spēlēs piedzīvotajiem 12 zaudējumiem LU joprojām atrodas priekšpēdējā vietā, arī izcīnītā uzvara liepājniecēm nav ļāvusi pacelties augstāk par 4. vietu.