Liepājnieki klūp Ķekavā, “Grobiņa” zaudē “Bauskai”

”Ramirent” Nacionālajā basketbola līgā nesekmīgas regulārā turnīra spēles aizvadīja abas mūspuses vienības. ”Grobiņa” savā laukumā piekāpās ”Bauskai”, bet BK ”Liepāja/LSSS” viesos neatrada pretargumentus BK ”Ķekava”.

07.02.2023 06:00

”Grobiņa” pēc trim ceturtdaļām atradās vadībā pret ”Bausku”, bet līdzīgā cīņā piekāpās ar 82:86 (17:19, 19:16, 27:25, 19:26).

Cīņa kopumā ritēja līdzvērtīgā gultnē, lai gan līdz puslaika izskaņai nelielā vadībā atradās viesi.

Otrās ceturtdaļas priekšpēdējā uzbrukumā Niks Lagzdiņš ar tālmetienu mājiniekus izvirzīja vadībā, bet 25. minūtē Kristaps Miglinieks ar trejaci panāca 48:41.

Vēl piecas minūtes līdz pamatlaika beigām laukuma saimnieki saglabāja piecu punktu pārsvaru, bet, pēdējai minūtei sākoties, tablo vēstīja 82:82.

Galotnē mūsējie aizmeta garām divus soda metienus, kā arī grozā neiekrita divi trejači un Raivja Kabiņecka flotera raidījums lēcienā, bet viesi savas iespējas realizēja un turnīrā izcīnīja desmito uzvaru.

Kristaps Miglinieks aizvadīja maču bez maiņām, guva 22 punktus un izcīnīja 21 bumbu zem groziem.

”Grobiņa” ar trim uzvarām 15 cīņās atrodas 10. vietā, un nākamo spēli stārķi aizvadīs 8. februārī viesos ar BK ”Liepāja/LSSS”.

Pirms spēles ar grobiņniekiem BK ”Liepāja/LSSS” aizvadīja maču ar BK ”Ķekava” un zaudēja ar 57:76 (9:18, 13:20, 17:20, 18:16).

Liepājnieki ne reizes nepabija vadībā, aizvadīja nerezultatīvu spēli un jau pēc noietās pusdistances nonāca iedzinējos ar 16 punktu starpību.

Otrajā puslaikā mūsējiem uzlabojās metienu precizitāte, bet tas bija nepietiekami, lai parūpētos vismaz par intrigas izveidošanu.

Zaudētāju rindās Edžus Brežinskis atzīmējās ar 17 punktiem.

Ar septiņām uzvarām 17 spēlēs BK ”Liepāja” atrodas 8. vietā.