Ceturtdiena, 2. maijs Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

Liepājnieki zaudē VEF skolai

22.01.2013 15:08

Vakar LBL 2 ietvaros Olimpiskajā sporta centrā VEF skolas komanda pārliecinoši pieveica līgas vājāko komandu “Liepājas lauvas 2” ar rezultātu 91:69.

Liepājniekiem spēles sākums izdevās veiksmīgāks, izvirzoties vadībā ar 8:4. Pamazām VEF skolas komanda atguvās un līdz ceturtdaļas beigām pat izvirzījās vadībā, tomēr, pateicoties Paipas metienam, liepājnieki noslēdza ceturksni ar +1 (20:19). Otro ceturtdaļu jaunie vefieši sāka ar deviņu punktu izrāvienu (septiņus no tiem guva Anžejs Pasečniks). Mājinieki dominēja arī turpinājumā, noslēdzot pirmo puslaiku ar +17 (47:30). 12 punktus VEF skolas labā bija sametis Pasečniks, bet viesiem 12 ači Elvja Endzela kontā.

Arī otrajā puslaikā VEF skola dominēja, palielinot savu pārsvaru un beigās triumfējot ar 91:69. Uzvarētāju labā 18 punktus guva Dāvis Geks, bet zaudētājiem ar 24 punktiem un deviņām bumbām zem groziem labākais bija Elvis Endzels.

VEF skola izcīnīja sesto uzvaru 17 spēlēs, pakāpjoties uz devīto vietu, ko dala ar “Gulbenes BJSS/Buki”. “Liepājas lauvas 2” tikmēr ar 12 zaudējumiem 15 spēlēs joprojām ir pēdējā vietā 15 komandu konkurencē. VEF skola nākamo spēli aizvadīs 1.februārī izbraukumā ar Līvānu komandu (6-10, 11.vieta), bet liepājnieki Līvānus uzņems 5.februārī.