Marekam Mejerim double-double un uzvara astotdaļfinālā

Liepājnieks Mareks Mejeris otrdien guva 10 punktus un izcīnīja 10 atlēkušās bumbas, palīdzot Krievijas basketbola klubam Permas “Parma” FIBA Eiropas kausa astotdaļfinālā ar rezultātu 90:61 sakaut Bulgārijas vienību Samokovas “Rilski Sportist”.

25.03.2021 06:00

Mejeris spēli sāka Krievijas kluba rezervē, bet turpinājumā laukumā pavadīja 22 minūtes un 46 sekundes, kļūstot par savas komandas otru rezultatīvāko spēlētāju aiz lietuvieša Ada Juškēviča, kurš sameta 18 punktus.

Liepājnieks grozā raidīja 4 no 5 divpunktu metieniem, kā arī realizēja 2 no 5 soda metieniem.

Turklāt M. Mejeris atzīmējās ar 21 efektivitātes koeficienta punktu, kas bija labākais rādītājs gan uzvarētāju komandā, gan, protams, visā spēlē.

“Parma” šodien ceturtdaļfinālā spēkosies ar turnīra mājinieci Botevgradas “Balkan”, kas astotdaļfinālā ar 90:74 pārspēju Fribūras “Olympic” no Šveices.

FIBA Eiropas kausa regulārajā sezonā “Parma” uzvarēja F grupā, kur apsteidza divas Nīderlandes vienības – “Den Bosch” un “Donar Groningen”.

Šī turnīra sezona aprīlī noslēgsies ar finālčetrinieka cīņām.

VTB līgas kopvērtējumā “Parma” pēc 18 kārtām ierindojas uzreiz aiz izslēgšanas spēļu zonas – 9. vietā, bet aizvadījusi par 2 spēlēm mazāk nekā 8. pozīcijā esošais klubs “Saratov”.

Divās nākamajās spēlēs permiešiem jātiekas ar pēdējā vietā esošo Minskas komandu “Tsmoki” un Kazahstānas klubu “Astana”. M. Mejeris VTB līgā šosezon vidēji spēlē guvis 8,78 punktus un izcīnījis 4,72 atlēkušās bumbas.