“Metalurgs 2” uzvar pagarinājumā un joprojām bez zaudējumiem

20.12.2010 16:16

Svētdien, 19. decembrī, kārtējo, nu jau astoto, uzvaru Jaunās sieviešu basketbola līgas čempionātā izcīnīja “Liepājas Metalurgs 2” basketbolistes, kas tikai mača pagarinājumā pārspēja ”Valmieras sporta kluba” komandu ar rezultātu 64:58.

Liepājas meitenēm šī bija pēdējā spēle Jaunās sieviešu līgas pirmajā riņķī. Līdz šim septiņās spēlēs ”Metalurgs 2” rēķinā bija septiņas uzvaras, kas komandu ierindoja likumsakarīgā 1. vietā B grupas turnīra tabulā. Savukārt, svētdienas pretinieces ar četrām uzvarām septiņās spēlēs bija 4. pozīcijā.

Spēli labāk iesāka mājinieces, kuras pirmajā ceturtdaļā spēja iekrāt 9 punktu pārsvaru (20:11). Tomēr otrajā ceturtdaļā pamazām iespēlējās arī viešņas, kuras dodoties lielajā pārtraukumā spēja pietuvoties līdz sešu punktu atstatumam – 28:22.

Trešajā ceturtdaļā notika vadības maiņa un iniciatīva bija pārgājusi viesu pusē. Šo 10 minūšu laikā Valmieras basketbolistes no mīnus 6 bija panākušas plus 3 (35:38). Tomēr liepājnieces padoties negrasījās un kā vēlāk izrādījās, uzvarētāju noskaidrošanai bija nepieciešams papildlaiks. To meistarīgāk aizvadīja mājinieces, kuras beigu beigās triumfēja ar rezultātu 64:58, tādējādi pagarinot savu nezaudēto spēļu sēriju līdz astoņiem mačiem.

Veiksmīgu sniegumu liepājniecēm nodemonstrēja Agija Kruga un Laura Šēna, kuras šajā mačā izcēlās ar 20 gūtajiem punktiem. 13 punkti līdz šim rezultatīvākajai komandas spēlētājai Sabīnei Eglei. Pretiniecēm 17 un 15 punktus guva, attiecīgi, Madara Krauze un Lita Ābelīte.