“Metalurgs” uzvar Daugavpilī

28.02.2009 19:00

“Liepājas metalurgs”, Daugavpilī ar 72:50 pieveicot “DU/Swedbank” basketbolistes, izcīnīja savu kārtējo uzvaru LSBL. Šī uzvara ļāvusi liepājniecēm vēl vairāk nostiprināties ceturtajā pozīcijā.

Spēles pirmā ceturtdaļa izvērtās diezgan līdzīga. Abas komandas nepārāk veiksmīgi meta un pielaida diezgan daudz kļūdu, taču mazliet labākas bija mājinieces, kuras pirmo desmitminūti noslēdza savā labā – 12:9. Liepājnieces gan turpinājumā uzbrukumā izskatījās krietni vien labāk par mājiniecēm un ātri pārņēma iniciatīvu savās rokās. Pirmā puslaika pēdējā sekundē viešņas iemeta arī tālmetienu. Pēc pirmajām 20 spēles minūtēm “Liepājas metalurgs” atradās vadībā ar 11 punktiem.

Veiksmīgi trešās ceturtdaļas sākumā nospēlēja “DU” basketbolistes, kuras spēja ievērojami pievilkt, taču neko vairāk viņas nespēja izdarīt. Liepājnieces diezgan atklāti spēlēja uz groza apakšu, bieži iemetot divus punktus ar sodu. Arī cīņā par atlēkušajām bumbām viņas bija ievērojami labākas. “DU” neglāba arī tās lielākais trumpis trīspunktnieki, kuri šodien bija pagalam neprecīzi pat no ļoti labām pozīcijām. Kā ierasti, rezultatīvi spēlēja liepājnieču līdere Sabīne Niedola, kura daugavpilietēm sagādāja lielas problēmas. Spēles pēdējās minūtēs viešņas vēl vairāk atrāvās, beigās uzvarot ar 72:50.