Neapturamās līderes

01.03.2017 06:54

Liepājnieces Sabīnes Niedolas 17 gūtie punkti nepalīdzēja viņas klubam Zārluī “Royals” Vācijas sieviešu basketbola bundeslīgas izbraukuma spēlē izvairīties no pārliecinoša zaudējuma ar 64:82 turnīra līdervienībai “TSW Wasserburg”.

Niedola nospēlēja 38 minūtes, kas bija ilgākais laiks komandā, un viņa realizēja 8 no 13 divpunktu metieniem un 1 no 2 soda metieniem. Vēl Sabīnes rēķinā 9 atlēkušās bumbas, 5 rezultatīvas piespēles, 5 pārtvertas bumbas, 3 kļūdas un 2 piezīmes.

Līdz pat pirmā puslaika 15. minūtei nelielā vadībā atradās mājinieces, bet tad uz īsu brīdi Niedolas klubs pārņēma iniciatīvu, izvirzoties vadībā ar 29:28, bet turpinājumā Vaserburgas klubs ar varenu izrāvienu nonāca drošā vadībā ar 43:30.

Otrajā puslaikā Zārluī klubs centās spēlēt agresīvi, presingojot pa visu laukumu, tomēr lielas korekcijas tas spēlē neieviesa. Niedolas klubs līdz pat spēles beigām tuvāk par desmit punktu atstarpi vairs netika, un nācās atzīt mājinieču pārākumu.

“Royals” vienība zaudēja 7. spēli no 19 šās sezonas cīņām un turnīra tabulā noslīdēja uz 4. vietu.

Nākamajā kārtā Niedolas pārstāvētais klubs sacentīsies ar BK “Pharmaserv Marburg”, kas ieņem 3. vietu turnīrā.