Otrdiena, 7. maijs Henrijs, Jete, Henriete, Enriko

Niedola palīdz uzvarēt Liepājai

08.10.2011 21:36

Ar uzvaru sāka Latvijas Sieviešu basketbola līgas septiņpadsmito sezonu sieviešu basketbola komanda “Liepāja”, kuras rindās 21 punktu savāca Sabīne Niedola.Saspringtā cīņa bija Liepājā, kur Armanda Misus trenētās meitenes uzņēma Latvijas vicečempiones ”RTU/Merks”.

Spēles sākums bija mānīgs, jo nepilnu vienpadsmit minūšu laikā RTU/Merks ieguva deviņpadsmit punktu pārsvaru 11:30, taču līdz puslaika beigām liepājnieces sešpadsmit punktus atspēlēja. Tieši tik punktus Vēju pilsētas meiteņu rindās guva Sabīne Niedola (2p 4/4, 1p 8/8), no tiem pusi otrajā ceturtdaļā.

Otrā puslaika sākumā Krista Krasovska ar tālmetienu panāca neizšķirtu un sīva cīņa turpinājās visu trešo ceturtdaļu, līdz tās beigās liepājniecēm izdevās izrāviens. Zanes Alilujevas un Agijas Krugas tālmetieni ļāva panākt deviņu punktu pārsvaru 56:47. Lidz 38. minūtei laukuma saimnieču vadība svārstījās no 6-10 punktiem, taču galotnē Aivara Vīnberga vadītā komanda pietuvojās trīs punktu attālumā 72:69. Pēc minūtes pārtraukuma RTU/Merks pārkāpa noteikumus pret Rendiju Misus. Liepājniece nekļūdījās un pirmā uzvara bija rokā.

Liepāja – RTU/Merks 76:69 (11:28, 22:8, 20:11, 23:22)
Liepāja: Sabīne Niedola 21, Zane Alilujeva 16, Kristīne Krasovska 11, Rendija Misus 11, Kristīna Cirša 9, Agija Kruga 6, Daiga Līne 2, Laura Šēna, Zane Laumane, Līga Zdanovska-Čīma; Maija Līne, Sabīne Egle. Galvenais treneris Armands Misus