Niedolai uzvara izslēgšanas spēlē

04.04.2017 06:57

Vācijas sieviešu basketbola Bundeslīgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē Sabīnes Niedolas pārstāvētā Zārluī “Royals” komanda savā laukumā ar 65:58 pārspēja “Herner TC”. Liepājniece šajā mačā atzīmējās ar 9 punktiem.

Pirms spēles “Royals” kluba mājaslapā bija ievietota informācija, ka Sabīnei parādījušās ar Ahillejas cīpslu saistītas veselības likstas. Tomēr Niedola laukumā izgāja un nospēlēja 34 minūtes, kuru laikā realizēja 2 no 8 divpunktu metieniem un 5 no 8 soda metieniem, bet aizmeta garām vienīgo tālmetienu. Tāpat liepājnieces rēķinā 12 atlēkušās bumbas, 1 pārtverta piespēle, 2 kļūdas un 2 piezīmes.

Spēles sākumā mājinieču aizsardzība nebija pietiekami agresīva un viešņas bieži tika pie brīviem punktiem, tomēr pirmo puslaiku Niedolas klubs uzvarēja ar 20:17.

Otrajā ceturtdaļā Zārluī klubs uzlaboja darbību aizsardzībā, bet viena no “Royals” līderēm Nadja Mosonga guva savainojumu un spēli vairs neturpināja. Pēc šāda pavērsiena Hernes komanda veica 10:0 izrāvienu un pēc pirmā puslaika samazināja rezultāta starpību līdz 2 punktiem.

Otrajā puslaikā “Royals” izšķirošo pārsvaru ieguva trešajā ceturtdaļā un arī turpinājumā droši turēja spēles grožus savās rokās, sērijā līdz divām uzvarām izvirzoties vadībā ar 1-0. Mājinieču treneris Hermans Pārs, kurš pēc regulārā turnīra tika apstiprināts par Vācijas sieviešu izlases treneri, atzīmēja komandas kvalitatīvo sniegumu otrajā puslaikā.

Otrā spēle notiks 7. aprīlī izbraukumā, bet, ja būs nepieciešams trešais mačs, tas norisināsies 9. aprīlī Zārluī.