Trešdiena, 24. aprīlis Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Niedolas double-double neglābj

16.02.2017 06:50

Sabīnes Niedolas pārstāvētais Vācijas Sieviešu basketbola bundeslīgas klubs “Royals” savā laukumā izgāza trešo ceturtdaļu un piekāpās “Herner TC” vienībai ar rezultātu 56:73. Liepājniece šajā spēlē guva 10 punktus.

Zārluī klubs 17. kārtas spēli aizvadīja ar 4. vietā esošo Hernes pilsētas vienību, kuru pirmajā aplī līdzīgā spēlē pārspēja ar 71:69. Arī svētdienas spēle ritēja līdzīgi visu pirmo puslaiku, bet trešajā ceturtdaļā viešņas veica pamatīgu ofensīvu un šo spēles nogriezni uzvarēja ar 28:10. Spēles beigās Niedolas pārstāvētā komanda vairs neko mainīt nespēja un zaudēja sesto spēli bundeslīgā.

Šoreiz liepājniece uzbruka grozam ar zemu precizitāti, realizējot vien 4 no 14 divpunktu metieniem un trāpot abus soda metienus. Nospēlētajās 36 minūtēs Sabīnes kontā vēl 13 atlēkušās bumbas, 4 rezultatīvas piespēles, 1 pārtverta bumba, 5 kļūdas un 1 piezīme.

Zārluī “Royals” ar 22 punktiem saglabāja 3. vietu turnīra tabulā. Nākamo spēli liepājnieces klubs aizvadīs 19. februārī savā laukumā ar 9. vietā esošo “SV Halle LIONS”. Pirmā apļa spēlē Zārluī pilsētas klubs pārspēja Halles pilsētas vienību ar 84:81.